نمایش دادن همه 7 نتیجه

فیلترها
عمو نوروز
بستن

عمو نوروز

10,000 تومان

پبرزن هر سال دم دمای بهار خونه شو آب و جارو می‌کرد. گردگیری می کرد. چایی دم می کرد و می نشست به انتظار عمو نوروز.

پاستیل های ضد قلدری
بستن

پاستیل های ضد قلدری

59,000 تومان

بوبت دختر زورگوی قلدری است. به دیگران زور می‌گوید و آن ها را تهدید می‌کند. هیچ کس از او خوشش نمی آید. همه بچه ها از او می‌ترسند. تا این که یک روز یکی از بچه ها این موضوع را با مادرش در میان می گذارد.

ماجراهای ریکی پرنده 4 - مزرعه سرگرمی
بستن

ماجراهای ریکی پرنده ۴ – مزرعه سرگرمی

88,000 تومان

ریکی پسر ۱۰-۱۲ ساله ای است که به نظر همکلاسی هایش کمی عجیب وغریب است. حتی مادرش هم این طور فکر می کند. او خیلی دوست دارد معروف باشد ولی در هیچ چیز مهارتی ندارد؛ نه در ریاضی، نه فوتبال، نه دوچرخه سواری نه خیلی کارهای دیگر که معمولا برای پسرها مثل آب خوردن است. ریکی فکر می کند تنها مهارتی که دارد پخمه بودن است. او حتی از ظاهر خود هم راضی نیست.

ایگی سزار پسرک معمار پروژه های بزرگ برای معماران کوچک
بستن

ایگی سزار پسرک معمار پروژه های بزرگ برای معماران کوچک

68,000 تومان

ایگی سزار، عاشق ساخت‌و‌ساز است. یعنی راستش را بخواهید، از دوسالگی یک معمار درست و حسابی بود. چون در همان سن بود که یک ساعته، با چسب مایع و کلی پوشک، یک برج معرکه ساخت.

رزی گودنس پروژه های بزرگ برای مهندسان کوچک
بستن

رزی گودنس پروژه های بزرگ برای مهندسان کوچک

68,000 تومان

مهندس‌ها باطری‌هایی اختراع کرده‌اند که با نور خورشید یا با حرکت (انرژی جنبشی) شارژ می‌شوند. این باطری‌ها چراغ‌های کوچک را روشن می‌کنند تا شب‌ها خانه تاریک نباشد. یکی از طرح‌های خلاقانه‌ی این باطری‌ها یویویی است که با هر رفت و برگشت شارژ می‌شود.

جشن های ایرانی
بستن

جشن های ایرانی

75,000 تومان

ما چقدر از جشن‌های اصیل ایرانی می‌دانیم؟ چه تاریخی پشت این جشن‌ها وجود دارد؟ برای چه هنوز این آداب و رسوم مهم است؟

ماجراهای ریکی پرنده 1 - راز لاله‌ی سیاه
بستن

ماجراهای ریکی پرنده ۱ – راز لاله‌ی سیاه

130,000 تومان

ریکی پسر ۱۰-۱۲ ساله ای است که به نظر همکلاسی هایش کمی عجیب وغریب است. حتی مادرش هم این طور فکر می کند. او خیلی دوست دارد معروف باشد ولی در هیچ چیز مهارتی ندارد؛ نه در ریاضی، نه فوتبال، نه دوچرخه سواری نه خیلی کارهای دیگر که معمولا برای پسرها مثل آب خوردن است. ریکی فکر می کند تنها مهارتی که دارد پخمه بودن است. او حتی از ظاهر خود هم راضی نیست. او یک راز دارد او می تواند مانند پرندگان پرواز کند….