نمایش 1–16 از 22 نتیجه

فیلترها
به کبوتر اجازه نده اتوبوس براند
بستن

به کبوتر اجازه نده اتوبوس براند

80,000 تومان

راننده برای چند دقیقه اتوبوسش را ترک می‌کند و آن را به خواننده کتاب می‌سپارد. قبل از رفتن درخواست می‌کند به کبوتر اجازه نده اتوبوس براند. اما کبوتر که عاشق رانندگی است به هر روشی متصل می‌شود تا از خواننده کتاب اجازه بگیرد و اتوبوس را براند. آیا موفق می‌شود؟

الفی دایناسور می کارد
بستن

الفی دایناسور می کارد

99,000 تومان

الفی یک خواب عجیب می‌بیند. او خواب می‌بیند که با مادرش به باغچه رفته‌اند.

سلام نابغه 8 - هی پو عذرخواهی می کند
بستن

سلام نابغه ۸ – هی پو عذرخواهی می کند

50,000 تومان

هی پو باید هی معذرت خواهی کند. آخر او خیلی بزرگ است. بزرگ تر از روباه. بزرگتر از گرگ‌ها....هیچ‌کجا هم جا نمی‌شود. برای همین هی باید بگوید »معذرت می‌خواهم«

سلام نابغه 6 - موش موشی می گوید ببخشید
بستن

سلام نابغه ۶ – موش موشی می گوید ببخشید

60,000 تومان

موش موشی خیلی حواس پرت است. اصلا جلوی پایش را نگاه نمی‌کند. هی مجبور است از بقیه معذرت خواهی بکند.

سلام نابغه 5 - بلبله گوش ناهار می خورد
بستن

سلام نابغه ۵ – بلبله گوش ناهار می خورد

60,000 تومان

بلبله گوش همه چیز را می‌خورد. حتی دیوارها را. اما مگر دیوار هم غذا می‌شود.

سلام نابغه 7 - هاپ هاپو بازی می کند
بستن

سلام نابغه ۷ – هاپ هاپو بازی می کند

45,000 تومان

هاپ هاپو هی شوت می‌زنه. عاشق بازی کردنه. این ور و اونور می پره. باباش می‌گه: «بازی بشه. وقت نهاره. غذا بخور« اما هاپ هاپو گوشش به این حرف‌ها بدهکار نیست.

قورباغه و شهاب
بستن

قورباغه و شهاب

82,000 تومان

آن شب همه به آسمان نگاه می‌کردند. قرار بود اتفاقی توی آسمان بیفتد: یک شهاب خیلی سریع از جلوی چشمان همه گذشت. همه آن را دیدند الا قورباغه. همه آرزو کرده بودند الا قورباغه.

اجازه هست؟
بستن

اجازه هست؟

89,000 تومان

کتاب تصویری «اجازه هست؟» داستان یه اردک تنهاست که تصمیم گرفته دوست‌های جدیدی برای خودش پیدا کنه.

به خاطر همین برای این که تو گروه‌های مختلف دوستی پذیرفته بشه، می‌خواد زورکی هم که شده خودش رو شبیه اون‌ها کنه.

مثلا وقتی به باشگاه شیرها می‌ره، یه کلاه‌گیس فرفری می‌ذاره تا شبیه یالِ شیرها بشه. حالا ظاهرش رو شبیه شیرها کرد، با اخلاق و رفتارش چه کار می‌خواد بکنه؟ نمی‌تونه مثل یه شیر غرررررررررش کنه!

این‌جوری‌هاست که نه تو باشگاه شیرها راهش می‌دن، نه تو باشگاه مارها، نه تو باشگاه فیل‌ها..

بچه های حیوانات

5,000 تومان

بچه‌های حیوانات از بدو تولد تا زمانی که حیوان بالغی می‌شوند شکل‌شان خیلی فرق می‌کند و گاه در کودکی اصلا شبیه والدین خود نیستند. این کتاب، با ارائه تصاویری زیبا و جذاب از عده‌ای از حیوانات، آن‌ها را در کنار بچه‌هایشان نشان می‌دهد.

فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد

30,000 تومان

فرانکلین گاهی فکر می‌کرد که یک حیوان خانگی دارد. او سام، سگ پنبه‌ایش را برای پیاده روی بیرون می‌برد. در خیالش سام با شیطنت این طرف و آن‌طرف می‌دوید. اما همه‌ی این ها خیال بود. فرانکلین یک حیوان خانگی واقعی می‌خواست.

مكان گيرنده
بستن

فرانکلین با بچه های مدرسه به اردو می رود

55,000 تومان

فرانکلین قرار است به اردو برود. اما خیلی نگران است. نمی‌داند در اردو باید چه کارهایی بکند و چه کارهایی نکند. این اولین بار است که او قرار است به جایی خارج از مدرسه برود و با محیط جدیدی آشنا بشود. شما می‌توانید در این سفر او را همراهی کرده و به او کمک کنید؟

آبی کوچولو و زرد کوچولو

45,000 تومان

آبی کوچولو و زرد کوچولو با من دوست هستند. روزی آبی کوچولو  در غیاب پدر ومادرش به دیدن زرد کوچولو می رود. اما زرد کوچولو در خانه نیست. آبی کوچولو همه جا را به دنبال او می گردد. آن ها با دیدن یکدیگر، از خوشحالی همدیگر را در آغوش می گیرند و هر دو به یک زنگ در می آیند، سبز. حالا پدر و مادر آن ها را نمی شناسند!

چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟
بستن

چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟

50,000 تومان

جوجه اردک یک کلوچه گردویی فندقی گرفته است. و به نظر کبوتر دیگر از این بدتر نمی‌شود. برای همین وقتی جوجه اردک را کلوچه به دست می‌بیند، ابتدا تعجب می‌کند، دمق می‌شود و بعد فریاد می‌کشد، بال‌بال می‌زند، اشک می‌ریزد و حسابی بالا و پایین می‌پرد تا شاید جواب سوالش را بگیرد و بفهمد، «چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟

کبوتر باید حمام کند
بستن

کبوتر باید حمام کند

47,000 تومان

کبوتر خیلی کثیف شده و لازم است حمام کند. اما خودش این‌طور احساس نمی‌کند. به نظر او تمیز و کثیف فقط حرف‌اند و حیف است وقت را با این کارهای بی‌اهمیت هدر داد. اما اوضاع آن‌قدر بد است که به زودی دسته‌ مگس‌ها هم از نزدیکی کبوتر فرار می‌کنند.

بچه ابر
بستن

بچه ابر

75,000 تومان

این داستان درباره ی بچه ابری است که تک و تنها در دل آسمان زندگی میکند. تا این که روزی اتفاقی می افتد که او را از تنهایی در می آورد.

با قورباغه بشمار
بستن

با قورباغه بشمار

123,000 تومان

قورباغه و اردک در علفزار می‌دوند. آن‌ها یک برگ شبدر پیدا می‌کنند. برگ شبدرخوش شانسی می‌آورد. برای این که مطمئن شویم آن شبدر است باید برگ هایش را بشماریم.