نمایش دادن همه 14 نتیجه

فیلترها

تام گیتس ۰۱ – دنیای معرکه ی تام گیتس

195,000 تومان

تام گیتس استاد بهانه‌گیری برای انجام تکلیف شب است.تام می‌خواهد به کنسرت ۳تاباحال برود؛ ولی در پیرامون این تصمیم حوادث خوب و بدی هم برای تام پیش می‌آید مثل اینکه آقای فولرمن بداد تام گیتس می‌رسد و تام هم ۳تاباحال را از نزدیک می‌بیند.

تام گیتس 12 - کار کلاسی‌ام، خانواده، دوستان و موجودات پشمالو
بستن

تام گیتس ۱۲ – کار کلاسی‌ام، خانواده، دوستان و موجودات پشمالو

160,000 تومان

تام برای کارکلاسی اش ارزش قائل می‌شود و برایش کلی وقت می‌گذارد و کلی واقعیت‌های گوناگون از اطرافیانش را می‌فهمد. برای مثال می‌فهمد که مامان و بابا سر خوردن کیک با هم آشنا شدند!. دربارهٔ موجودات پشمالو هم یک عالمه نکته پیدا می‌کند.

تام گیتس 15 - کدام هیولا؟
بستن

تام گیتس ۱۵ – کدام هیولا؟

125,000 تومان

آقای فولرمن قرار است چند روزی نباشد ولی به جای او معلم کمکی می‌آید. بچه‌های کلاس و تام خیلی خوشحال می‌شوند و در رویاهایشان بازی و تفریح را تصور می‌کنند. اما مثل اینکه، آنقدرها هم قرار نیست با معلم کمکی خوش بگذرد.

تام گیتس 02 - بهانه‌های عالی و چیزهای خوب دیگر
بستن

تام گیتس ۰۲ – بهانه‌های عالی و چیزهای خوب دیگر

205,000 تومان

در این جلد، گروه سگ‌های آدمخوار نیاز به یک طبل زن پیدا می‌کند؛ همچنین گروه سگ‌های آدمخوار اولین اجرایشان را در خانه سالمندان با پیشنهاد پدربزرگ تام، به اجرا می‌گذارند. تو خانه سالمندان از این اجرا خیلی خوب استقبال می‌شود.

تام گیتس ۰۳ – همه چی محشر است (نسبتاً!)

270,000 تومان

این دفعه دیگر خروس پاکیزه و تمیز شده‌است چراکه می‌خواهد به مسابقه سگ‌ها برود. تام مثل همیشه می‌خواهد به یک طرزی دلیا را اذیت کند و این بار آواز خواندن را انتخاب کرده‌است. مامان بزرگ ماویس برای تولد تام، آشپزی می‌خواهد بکند و این خودش یک فاجعه است.

تام گیتس 16 - سرگرمی‌‌ها و کاردستی‌های حسابی و داستان‌های دیگر
بستن

تام گیتس ۱۶ – سرگرمی‌‌ها و کاردستی‌های حسابی و داستان‌های دیگر

135,000 تومان

این قیافه‌ی مامان و بابا بود وقتی بهشان گفتم این هفته تعطیلات میان‌ترم است. دوست‌هایم همه یا رفته‌اند سفر یا گرفتار یک کارهایی‌اند و من هم چون نمی‌خواهم دِلیا بهم امر و نهی کند، کلی کار باحال برای خودم پیدا کرده‌ام بکنم؛ کارهایی مثل نقاشی کشیدن، بازی کردن و ساختن هیولا از کرک. چون هر کسی یکی از این هیولاها لازم دارد دیگر، نه؟

تام گیتس 06 - خوردنی های خیلی ویژه (نه)
بستن

تام گیتس ۰۶ – خوردنی های خیلی ویژه (نه)

170,000 تومان

آقای فولرمن هر ترم دانش آموزان گوناگونی را برای ستاره دادن برمی‌گزیند. اگر سینه آویز دانش آموزان برگزیده را داشته باشی، معلم‌ها وقتی تو را ببینند با مهربانی با تو رفتار می‌کنند. مارکوس سینه آویز را گرفته و حالا پز سینه آویزش را می‌دهد. اِمی هم سینه آویز گرفته اما تام هنوز سینه آویز ندارد و در تلاش است تا سینه آویز را بگیرد.

تام گیتس 05 - تام گیتس خیلی فوق العاده است (توی بعضی کارها)
بستن

تام گیتس ۰۵ – تام گیتس خیلی فوق العاده است (توی بعضی کارها)

210,000 تومان

تام گیتس همسایه جدیدی پیدا می‌کند. دلیا کاری پیدا کرده اما محل کارش را پنهان می‌کند. تام می‌خواهد به سفر تفریحی مدرسه برود اما باید اول، برگه اش را پیدا کند.

تام گیتس 09 - تام گیتس، بهترینِ کلاس (تقریباً)
بستن

تام گیتس ۰۹ – تام گیتس، بهترینِ کلاس (تقریباً)

110,000 تومان

تام تصمیم گرفته بهترین شاگرد کلاس باشد و عضو شورای مدرسه هم بشود. برای رسیدن به اهدافش هم تلاش و کوشش خودش را دارد؛ و البته طبق روال معمول نقاشی هم می‌کشد؛ ولی این بار نقاشی کشیدنش حسابی دردسر آفرین می‌شود و کارش با باستر قلدره گره می‌خورد. تام و درِک خیلی مضطرب هستند و باستر قلدره همه جا دنبالشان هست.ررر

تام گیتس 14 - بیسکوئیت ها، گروه های موسیقی و نقشه های خیلی حسابی
بستن

تام گیتس ۱۴ – بیسکوئیت ها، گروه های موسیقی و نقشه های خیلی حسابی

120,000 تومان

تام یک سری نقشه‌های حسابی دارد.

ترانه دربارهٔ چیزهای مهم مثل بیسکویت بگوید.

مطمئن شدن از اینکه خوردنی‌های کافی دارد تا بعداً در صورت لزوم به سراغشان برود.

تام گیتس 13 - ماجرای تماشایی (تا حدی)
بستن

تام گیتس ۱۳ – ماجرای تماشایی (تا حدی)

110,000 تومان

علاوه بر آفتاب‌های لب بوم، تام پدربزرگ و مادربزرگ دیگری هم دارد یعنی پاتال ها؛ پاتال‌ها تازه از سفر دور دنیایشان بازگشته اند و کلی غافلگیری برای تام دارند. مثل گشت و گذار، البته گشت و گذار خیلی خوب است اما به شرطی که، اتفاق بدی نیفتد.

تام گیتس 11 - قانون سگ‌های آدم‌خوار (فعلاً)
بستن

تام گیتس ۱۱ – قانون سگ‌های آدم‌خوار (فعلاً)

103,000 تومان

پس از مدت‌ها، تام هم داشتن حیوان خانگی را تجربه می‌کند. البته صاحب حیوان خانگی نیست و برای هم کلاسی اش مارک کلامپ است. توی این داستان، اعضای گروه سگ‌های آدمخوار، می‌خواهند، گروهشان را به بهترین گروه موسیقی عالم هستی تبدیل بکنند.

تام گیتس 08 - آره! نه (شاید...)
بستن

تام گیتس ۰۸ – آره! نه (شاید…)

120,000 تومان

تام و پدرش چیزمیزهای خانه‌شان را در حراج بازار می‌فروشند. اما این وسط سنجاق سینه مامان هم به یک خانم سالمند فروخته می‌شود. بی‌خبر از اینکه سنجاق سینه گربه ای چقدر گران‌قیمت است و ریتا هم از این ماجرا خبر ندارد.

تام گیتس 07 - بختم یه کم گفته
بستن

تام گیتس ۰۷ – بختم یه کم گفته

115,000 تومان

بابای تام می‌خواهد یک بادبادک بسازد و تا با تام بیرون بروند و کلی تفریح بکنند. درِک و نورمن و تام یک برنامه دارند تا حسابی تمرین کنند که بلکه گروهشان توی جشنوکاره هفته نامه موسیقی راک قبول بشود. خیلی وقت دارند، بنابراین نگران نیستند (هنوز نه!).