نمایش 1–16 از 29 نتیجه

فیلترها

کمی گم شده ام

29,000 تومان

کتاب کمی گمشده‌ام رو می‌شناسین؟

نویسنده و تصویرگر این کتاب برای این کتاب کلی جایزه برده، تازه بااینکه این اولین کتابش بوده.

این کتاب رو می‌تونید برای بچه‌های ۲ تا ۵ سال بخونید.

داستان کتاب ماجرای بچه جغدیه که از لونه می‌افته بیرون و بعد راه می‌افته دنبال مادرش و با نشونه‌هایی که می‌ده چند بار اشتباهی اونو پیش حیوونای دیگه می‌برن. تا بالاخره مادرش رو پیدا می‌کنه. بامزگی کتاب به نشونه‌هاییه که از مادرش می‌ده و براساس اون می‌برنش پیش حیوونای دیگه. و همینطور تصویرهای بامزه‌ی کتاب. اگه بچه‌ی ۲سال به بالا دارین و هنوز این کتاب رو براش نخوندین بهتون توصیه می‌کنیم که از دستش ندید.

این قورباغه کوچولو دنبال چی می گرده ؟

65,000 تومان

قورباغه کوچولو اسباب‌بازی‌اش را گم کرده و دنبالش می‌گردد. به نظرت ممکن است کجا باشد؟ زبانه ها را بیرون بکش تا پیدایش کنی.

این گربه گردالو دنبال چی می گرده ؟

65,000 تومان

گربه‌ی گردالو دنبال دوستانش می‌گردد. می‌توانی به او کمک کنی تا دوستانش را پیدا کند؟ زبانه‌ها را بیرون بکش تا پیدایشان کنی.

این موش ریزه میزه دنبال چی می گرده ؟

65,000 تومان

موش ریزه‌میزه دنبال مادرش می‌گردد. می‌توانی به او کمک کنی تا مادرش را پیدا کند؟ زبانه‌ها را بیرون بکش تا پیدایش کنی.

یک داستان محشر
بستن

یک داستان محشر

72,000 تومان

داستان ژورف در مورد ‍پسری است که وقتی خیلی کوچولو بود ‍پدربزرگش براش یه روانداز محشر درست کرد. رواندازی که با بزرگتر شدن ژوزف دیگه براش اندازه نبود، اما پدربزرگ ازش یک کت محشر درست کرد. کت تبدیل شد به جلیقه و جلیقه به کراوات، اما ژوزف هنوز اونو خیلی خیلی دوست داشت.

داستان این کتاب لطیف و مهربونه و خوندنش به بچه‌ها و بزرگترها خیلی حال خوبی می‌ده. به‌خصوص که باعث  می‌شه بچه‌ها قدر وسایلشون رو بیشتر بدونن و بخوان که از اونا طولانی‌تر استفاده کنند.

در قسمت ‍پایین تصویرهای کتاب، به صورت موازی با داستان ژوزف، داستان یه سری موش پیش می‌ره که دیدنش خالی از لطف نیست و می‌شه با اون تصویرها هم کلی قصه سر هم کرد.

روباه قرمز خوندن این کتاب رو به همه‌ی ۳ سال به بالاها پیشنهاد می‌ده.

ریزه
بستن

ریزه

16,000 تومان

وقتی بچه‌هاتون چیزی که دوست دارم رو از دست بدن چه جوری باهاشون برخورد می‌کنید؟

ریزه کوچولو غمگینه. چون گربه‌اش رو گم کرده. اون راه می‌افته  و می‌ره دنبال گربه‌اش و توی راه با دیگران برخورد می‌کنه و از غصه‌اش به اونا می‌گه. هر کدوم از اونا یه جوابی بهش میدن که خوندنش خالی از لطف نیست.

داستان ریزه رو می‌تونید با بچه‌های 3 سال به بالای خودتون بخونید و راجع به این مسئله با هم حرف بزنید. اگر شما سر راه ریزه قرار می‌گرفتین بهش چی می‌گفتین و چی کار می‌کردین؟

غیر از داستان این کتاب که به نظر ما جالبه، تصویرهای زیبا و خاص هم از جاذبه‌های کتابه و برای رشد و پرورش سلیقه‌ی بچه‌ها خوبه که تصویرهای متفاوت ببینه.

ما نمیدونیم چرا کانون روی این کتاب زده 9 سال به بالا! اما این یک کتاب تصویری بالای 3 ساله و برای گروه سنی الف مناسبه.

روباه و ستاره
بستن

روباه و ستاره

49,000 تومان

درباره‌ی این کتاب یک جا گفته شده که:»دوست دارم تک تک صفحات این کتاب را قاب بگیرم.« و این دقیقا احساسیه که ما به این کتاب داریم. کتابی زیبا با شخصیت روباه که داستانی بسیار لطیف و جذاب داره.

روباهی با ستاره‌ای دسته و هر روز اونو می‌بینه و هیچ وقت پا از محل زندگیش و جایی که ستاره هست فراتر نگذاشته. تا اینکه یه روز دیگه ستاره رو نمی‌بینه و خب اینجاست که سفرش برای جستجوی ستاره‌اش آغاز می‌شه...

و ما می‌گیم برای پیدا کردن یه دنیا ستاره گاهی باید از لونه‌های امنتون بیرون بیاین و جستجو رو آغاز کنید.

دفترچه خاطرات جغد ۳ – عروسی در سرزمین درختی

39,000 تومان

زندگی هوهویی اِوا بال‌قلنبه واقعاً هوهویی است. او همه‌ی همه‌چیز را برای دفترچه‌خاطراتش تعریف می‌کند. اگر می‌خواهید همه‌ی بال‌بالی‌های زندگی هوهویی‌اش را بخوانید، دفترچه‌خاطراتش را کش بروید!

هوکوس پوکوس پنگوئن
بستن

هوکوس پوکوس پنگوئن

28,000 تومان

خُف تهِ کاذب کلاه را باز کرد تا آشیل خودش را توی آن جا بدهد.گفت: «کمی تنگ است، باید ببخشی.»پنگوئن گفت: «زیاد هم بد نیست. راحتم.»خُف درِ فضای کاذب را بست و آشیل توی کلاه قایم شد. بعد خُف کلاه را گذاشت روی سرش و گفت: «من اول با چندجور شعبده‌بازی سرِ مردم را گرم می‌کنم تا نوبت تو برسد.»از تهِ کلاه صدایی گفت: «باشد. قبول است.»خُف گفت: «اول از همه، کسی را از وسط جمعیت صدا می‌کنم تا روی صحنه بیاید. بعد می‌گذارم توی کلاه را ببیند و مطمئن بشود که کلاه خالی است.» عجیب بود که خُف با کلاهش حرف می‌زد، ول...

مامان من کو؟ - خرگوش کوچولو
بستن

مامان من کو؟ – خرگوش کوچولو

56,000 تومان

خرگوش کوچولو همه جا را دنبال مادرش می‍گردد، اما هیچ‌کس نمی‌تواند به او کمک کند. آیا او می‌تواند مادرش را پیدا کند؟ این داستان ساده و جذاب با استفاده از شخصیت‌های دوست‌داشتنی و تصاویر زیبا نخستین کلمات را به کودکان شما می‌آموزد.

فلیکس و غول های یخی
بستن

فلیکس و غول های یخی

195,000 تومان

سوفی با پدر و مادر و اعضای خانواده‌اش، برای تعطیلات، با قطار به سوئیس می‌روند. سوفی این‌بار خیالش راحت است که جای فلیکس توی کوله‌پشتی امن است و هیچ اتفاق غیرمنتظره‌ای هم نمی‌افتد. اما ای دل غافل! وقتی‌که سوفی به مقصد می‌رسد متوجه می‌شود که کوله‌پشتی‌اش با کوله‌پشتی گردشگر دیگری در قطار عوض شده است و عروسک خرگوشی عزیزش باز هم گم شده است! حالا فیلیکس کجاست؟ «فلیکس و غول های یخی» باید راه درازی را از سر بگذرانند تا به سوفی برسند. فلیکس باید از ماترهورن و بازِل، کنار دریاچه‌ی ژنو و آبشار راین و کوه آلپ بگذرد. با این اوصاف، به نظر شما، این سفر به سوفی و فیلیکس خوش می‌گذرد و در نهایت، آن‌ها همدیگر را پیدا خواهند کرد؟

کریسمس در گم و گور آباد
بستن

کریسمس در گم و گور آباد

59,000 تومان

یک پسر کوچک و اسباب‌بازی‌اش، امشب همه‌چیز را عوض می‌کنند...
آکو، عروسک بچگی جک، همیشه و همه‌جا کنارش بوده. تا اینکه یک روز مانده به کریسمس اتفاق هولناکی رخ می‌دهد... آکو گم می‌شود.
اما شب قبل از کریسمس، شبی است که همه‌چیز جان می‌گیرد؛ حتی اسباب‌بازی‌ها. و حالا جدیدترین اسباب‌بازی جک، خوک کریسمس که جایگزین آکو شده، نقشه‌ی دلیرانه‌ای در سر دارد: آن‌دو باهم، در سفری جادویی به دنبال گم‌شده‌شان می‌روند تا بهترین دوستی را که جک در تمام عمرش داشته نجات بدهند.

مامان من کیه؟
بستن

مامان من کیه؟

58,500 تومان

اگه می‌خواین بچه‌های کوچیکتون با چندتا حیوون بامزه آشنا بشن و از دیدن تصویرهای بامزه‌شون لذت ببر ما این کتاب رو بهتون پیشنهاد می‌کنیم.
وقتی سوسمار کوچولو از تخم بیرون میاد مامانشو نمی‌بینه برای همین راه می‌افته و از میمون و فیل و گورخر سراغ مامانشو می‌گیره. اما با دیدن عادت‌های اونا می‌فهمه که هم‌نوع اونا نیست. و بالاخره کنار رودخونه مامانش رو پیدا می‌کنه.
این کتاب داستان سر راست و ساده‌ای داره با تصویرهای فوق‌العاده خوش‌آب‌ و رنگ و جذاب. بچه‌تون حتماً عاشق این کتاب می‌شه.

کودکانه‌های بامداد - ملکه ی سایه ها
بستن

کودکانه‌های بامداد – ملکه ی سایه ها

32,000 تومان

روزی روزگاری خواهر و برادری بودند که باهم کبوترها را در آسمان نگاه می‌کردند. برادر به خواهرش گفت دلت می‌خواست جای کبوترها باشی؟ خواهر گفت بله. و برار به او گفت پس بال بزن و برو. و خواهر کبوتری شد و پرواز کرد و رفت. و برادر از آن پس جستجویش را برای بازیافتنش در کاخ ملکه‌ی سایه‌ها  و آزاد کردنش از بند او آغاز کرد.

مامان من کو؟ - جوجه اردک کوچولو
بستن

مامان من کو؟ – جوجه اردک کوچولو

56,000 تومان

جوجه اردک کوچولو همه‌جا را دنبال مادرش می‌گردد، اما هیچ‌کس نمی‌تواند به او کمک کند. آیا او می‌تواند مادرش را پیدا کند؟ این داستان ساده و جذاب با استفاده از شخصیت‌های دوست‌داشتنی و تصاویر زیبا نخستین کلمات را به کودکان شما می‌آموزد.

مامان من کو؟ - توله ببر کوچولو
بستن

مامان من کو؟ – توله ببر کوچولو

56,000 تومان

توله ببر کوچولو همه جا را دنبال مادرش می‍گردد، اما هیچ‌کس نمی‌تواند به او کمک کند. آیا او می‌تواند مادرش را پیدا کند؟ این داستان ساده و جذاب با استفاده از شخصیت‌های دوست‌داشتنی و تصاویر زیبا نخستین کلمات را به کودکان شما می‌آموزد.