نمایش 1–16 از 47 نتیجه

فیلترها
با بچه ها که کسی حرف نمی زند
بستن

با بچه ها که کسی حرف نمی زند

45,000 تومان
این کتاب زندگی دختری به نام شارلوته و خانواده‌اش است. مامان شارلوته، غمگین و افسرده گوشه‌ای دراز می‌کشد و به
بخشنده
بستن

بخشنده

68,000 تومان

ما اومدیم تا بگیم اگر نوجوون بالای ۱۲-۱۳ سال دارید و دوست دارید براش کتاب بخرید هرگز این کتاب‌ها رو از دست ندید. این ۴ تا کتاب یک مجموعه است که اولی‌شون بخشنده است و لوییس وری بسیار بسیار جذاب این داستان رو برامون نوشته. داستان درباره‌ی یوناس ۱۲ ساله است که حالا به سنی رسیده که وظیفها‌ی بر دوشش گذاشته شود و وظیفه‌ی نگهداری از خاطرات واقعی زندگی مثل درد و شادی و غم، در شهری که به نظر جامعه‌ای ایده‌آل است و به دور از تمام اینها، به او داده می‌شود. و این تازه اول ماجرا است.

داستان سه جلد بعدی هم به همین جذابی است و قطعاً حتی آدم بزرگ‌ها رو هم جذب می‌کند. روباه قرمز خواندن این چهارگانه‌ی جذاب و قشنگ رو به همه‌ی ۱۲ سال به بالاهای کتاب‌خوان پیشنهاد می‌کند.

تیلی و تانک
بستن

تیلی و تانک

35,000 تومان

تیلی خانم فکر می‌کند فیل دیگری دیده. یعنی او یک دوست جدید است؟ آقا تانکه فکر می‌کند تانک دیگری دیده است. یعنی او دشمن است؟ وقتی آن‌ها همدیگر را می‌بینند، چه اتفاقی می‌افتد؟

چگونه شیر باشیم؟
بستن

چگونه شیر باشیم؟

60,000 تومان
بعضی‌ها می‌گویند برای این‌که یک شیر باشیم، یک راه وجود دارد نه‌بیشتر.
چند تا درخت
بستن

چند تا درخت

32,000 تومان

چندتا درخت می‌شود یک جنگل؟ هرکدام از حیوانات فکر می‌کنند خودشان جواب را می‌دانند و حرف همدیگر را قبل ندارند،‌اما هیسسسس …کسی از پشت بوته‌ها چیزی گفت؟

خرس شمشیر به دست
بستن

خرس شمشیر به دست

70,000 تومان

خرس خوش‌تیپ ما به جنگل می‌رود تا قدرت شمشیرش را امتحان کند. برای همین می‌افتد به جان درخت‌ها و قرچ‌قرچ تنه‌ی درخت‌ها را قطع می‌کند. بعداً، زمانی که آب می‌آید و قلعه‌اش را خراب می‌کند،‌ راه می‌افتد تا ببیند کار چه کسی بوده. اما وقتی می‌فهمد چه کسی مقصر بوده، دهانش از تعجب باز می‌ماند.

خوش آمدید
بستن

خوش آمدید

32,000 تومان

سه تا خرس قطبی روی یخ‌ها نشسته‌اند کنار هم که یخ‌شان ترک می‌خورد و جدا می‌شود. آن‌ها همینطور که با آب می‌روند دنبال خانه‌ای جدید برای خودشان می‌گردند تا بالاخره خانه‌شان را پیدا می‌کنند. و تازه وقتی سه تا میمون هم دنبال خانه هستند بهشان خوش آمد می‌گویند. تصویرهای این کتاب خیلی خیلی قشنگ است و روباه قرمز کتاب را به همه‌ی بچه‌های گروه سنی الف و ب توصیه می‌کنید. تازه شاید بشود با بعضی‌هایشان درباره‌ی علت‌های شکستن یخ هم حرف زد.

داستان های زیر آب - خرچنگ دست و پا چلفتی
بستن

داستان های زیر آب – خرچنگ دست و پا چلفتی

52,000 تومان

چنگالی از چنگال‌های بزرگ و مزاحمش بدش می‌آید و آرزو می‌کند بازوهایی مثل هشت‌پا و عروس‌دریایی یا باله‌هایی مثل لاک‌پشت و ماهی داشته باشد و بتواند با بقیه بازی کند؛ بدون این‌که چیزی را خراب کند. یک روز، وسط بازی، هشت‌پا بین جلبک‌ها گیر می‌افتد. گرع جلبک‌ها تنگ‌تر و تنگ‌تر می‌شود و هیچ‌کس نمی‌تواند کمکش کند. ای وای! چه کمکی از دست چنگالی برمی‌آید؟

داستان های زیر آب - ماهی بی قرار
بستن

داستان های زیر آب – ماهی بی قرار

52,000 تومان

تیدلر، آرام و قرار ندارد؛ همیشه وول می زند و پیچ و تاب می خورد. یک روز از خانه بیرون می آید تا بازی کند. همان طور که شنا می کد و غلت می زند، به طرف غار بزرگ  و تاریکی می رود و ناگهان، شترق!همه جا تاریک می شود. ای وای! حالا تیدلر باید چه کار کند؟

داستان های زیر آب - هشت پای گیگیلی
بستن

داستان های زیر آب – هشت پای گیگیلی

52,000 تومان

هشت پای گیگیلی، هشت بازوی چرخان و پیچ وا پیچ دارد و عاشق این است که بقیه را قلقلک بدهد. یک روز صدف دریایی را قلقلک کوچولوموچولویی می دهد، صدف از جا می پرد و مروارید عزیزش گم می شود. ای وای! حالا هشت پای گیگیلی میتواند مروارید را پیدا کند؟

در جست و جوی آبی ها
بستن

در جست و جوی آبی ها

75,000 تومان

این کتاب بخش دوم از یک چهار‏گانه است، چهارگانه‏‌ای که نام کتاب اول آن بخشنده است.

کایرا دختر یتیمی است که با پاهای کج متولد شده است. او در دهکده‌‏ای زندگی می‏کند که طبق قواعد حاکم بر آن‏جا، افراد معیوب از حق زندگی محروم‏‏اند. بعد از مرگ مادرش، کایرا نگران آینده‏اش است چرا که دیگر پشتیبانی برای زندگی در دهکده ندارد، ولی شورای سرپرستی دهکده از او حمایت می‏کند. کایرا قدرتی بی‏نظیر و استثنایی در بافت پارچه با نخ‏های رنگی دارد. او هنرمندی است که می‏تواند طرح‏هایی زیبا خلق کند و این رازِ بقای اوست، چیزی که خیلی زود متوجه آن می‏شود و چیزی که منجر به طرح نقشه برای نجات زندگی خود و مردم دهکده‏‌اش می‏شود.

دشمن
بستن

دشمن

80,000 تومان

جنگ چیزی زیبایی نیست و صحبت کردن از جنگ برای بچه‌ها کار راحتی نیست. اما چه می‌شود کرد که جنگ و به دنبال اون صلح از واقعیت‌های دنیا هستند و بچه‌ها دیر یا زود با این مباحث آشنا می‌شوند. چیزی که ما می‌توانیم به شما بگوییم این است که این نوشته‌ی باارزش دیوید کالی با تصویرگری‌های بی‌نظیر و منحصربه‌فردش به شکلی درست و خوب جنگ را به بچه‌ها می‌شناساند.

سیمون جورابه
بستن

سیمون جورابه

36,000 تومان

سیمون یک لنگه جوراب راه‌راه است. یک لنگه جوراب تنها. برای همین هم کسی برای پوشیدن انتخابش نمی‌کند. او هم دلش می‌خواهد از کشو بیرون بیاید و مثل بقیه‌ی جوراب‌ها خوش بگذراند. بنابراین تصمیم می‌گیرد دنبال جفتش بگردد. اما آیا دوست سیمون حتماً باید راه‌راه باشد؟

صبح به خیر همسایه
بستن

صبح به خیر همسایه

64,000 تومان

قصه‌ای که با یک تخم‌مرغ آغاز می‌شود و با یک کیک عالی که بین دوستان تقسیم می‌شود به پایان می‌رسد.

چندتا چیز هست که بچه‌ها خیلی دوستش دارن. مثل داستان‌هایی با شخصیت حیوانات. و مثل تکرار. بچه‌ها عاشق تکرارن. این داستان این دو چیز جذاب رو داره. موش می‌ره سراغ توکا تا ازش تخم‌مرغ بگیره. توکا فقط آرد داره. پس موش و توکا می‌رن سراغ سنجابک تا تخم‌مرغ بگیرن اما سنجابک فقط کره داره.پس موش و توکا و سنجابک می‌رن سراغ موش‌کور تا ازش تخم‌مرغ بگیرن و ...

این گشتن دنبال تخم‌مرغ انقدر ادامه پیدا می‌کنه تا مواد کیک کامل جور می‌شه و اونا کیک خوش‌مزه می‌پزن.

قصه های دوستی 1 - قرمزِ قرمزِ قرمز
بستن

قصه های دوستی ۱ – قرمزِ قرمزِ قرمز

48,000 تومان


لاک پشت خیلی عجله دارد. او دنبال یک چیز قرمز می گردد و وقت ندارد با کسی حرف بزند. اما چه چیز قرمزی؟ گل های رز راکون؟ جوراب های بز؟ سقف خانه ی روباه؟ همه ی همسایه ها می خواهند بدانند، برای همین دنبالش راه می افتند. وقتی لاک پشت بالاخره می ایستد، هیچ چیز قرمزی وجود ندارد، اما ناگهان همه آن را می بینند؛ یک چیز قرمز قرمز قرمز.

قصه های دوستی 10 - هیس!
بستن

قصه های دوستی ۱۰ – هیس!

45,000 تومان

وقتی برادر کوچولو خواب است، باید ساکت باشم. نباید بلند بخندم و آواز بخوانم. حتی دزدهای دریایی و شوالیه‌ها هم نباید سروصدا کنند. اما وقتی برادر کوچولو از خواب بیدار می‌شود، وقت بازی است! حالا دلقک می‌تواند بخندد، ببر می‌تواند غرش کند و من می‌توانم طبل بزنم، تا وقتی برادر کوچولو دوباره بخوابد.