نمایش 1–16 از 142 نتیجه

فیلترها
آتش خوارها
بستن

آتش خوارها

19,500 تومان

ساحل کیلی. اینجا گوشه‌ای کوچک از جهان است. برای دنیای بزرگ هیچ نیست. یک جای پرت، ساحلی زغال‌سنگی کنار دریای زغال‌سنگی. می‌دانم اهمیت نداریم. شاید هیچ‌چیز اهمیت ندارد. هر اتفاقی بیفتد ستاره‌ها همچنان می‌درخشند و خورشید می‌درخشد و دنیا در آن فضای تاریک و تهی همچنان می‌درخشد. اینجا من زندگی می‌کنم و آدم‌ها و چیزهایی که دوستشان دارم. اگر قرار است کسی برود، من را ببر. من در ساحل کیلی کنار اقیانوس دریایی زندگی می‌کنم. اسم من بابی برنز است.


 
اپل و رین
بستن

اپل و رین

98,000 تومان

اپل و رین داستان دختری به نام آپولینیا است که مادرش در کودکی ترکش کرده ولی او همیشه در انتظار برگشتن اوست. ولی زمانی که مادرش برمی‌گردد متوجه موضوعی می‌شود که او را شوکه می‌کند و می‌فهمد که بازگشتن مادرش به آن آسانی‌ها هم که فکر میکرد نیست...

اسکلیگ
بستن

اسکلیگ

60,000 تومان

این کتاب داستان مایکل است و آشنایی‌اش با کسی که فکر می‌کند یک بی‌خانمان مرموز و مریض است، در گاراژ خانه‌ی جدیدشان.

اما آشنایی با اسکلیگ به همین سادگی‌ها نیست و نه تنها زندگی او بلکه زندگی خانواده‌اش را هم تغییر می‌دهد.

مایکل در خانه‌ی جدید با مینا هم آشنا می شود که شخصیت ویژه و فوق‌العاده‌ای دارد.

از ما می‌شنوید این کتاب حتی برای خود شما هم خوب است.

کتاب جایزه‌های بسیاری مثل نیوبری، کارنگی‌ و جایزه‌ی هانس کریستین اندرسن وبرده و اینجا هم برنده‌ی جایزه‌ی ویژه‎ی شورای کتاب کودک شده.

انگار ۱۲ و ۳/۴‌ساله بودن بس نبود که حالا مادرم هم می خواهد نامزد ریاست جمهوری شود!
بستن

انگار ۱۲ و ۳/۴‌ساله بودن بس نبود که حالا مادرم هم می خواهد نامزد ریاست جمهوری شود!

20,000 تومان

دلایلِ اینکه مامان نباید نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری شود:۱- من بسیار بیشتر از آنچه باقی مردم بهش نیاز دارند، به او نیازمندم، حتی بیشتر از آن یارویی که خانواده‌اش گرسنه و سرمازده بودند.۲- مامان مجبور خواهد شد با یک میلیون نفر دست بدهد و ممکن یک مریضی وحشتناک بگیرد، مثل همان‌که برای رییس‌جمهور سریال ِ ۲۴ اتفاق افتاد.۳- الان که دقیقاً بدترین قیافه را دارم، عکاس ها برای عکس گرفتن از من صف کشیده‌اند. مامان نمی‌تواند صبر کند تا من این مرحله‌ی ناجور را رد کنم بعد نامزد ریاست‌جمهوری شود؟ مثلاً وقتی س…


 
بیرون
بستن

بیرون

45,000 تومان

آتیلا با پدرش مشکل دارد. سال هاست. او از این که پدرش هیچ وقت از خانه بیرون نمی رود و به تماشای هیچ کدام از مسابقات شنای پسرش نمی رود شاکی ست.

پسری که با پیراناها شنا کرد
بستن

پسری که با پیراناها شنا کرد

33,000 تومان

استن آخرین پشمکی را که به انگشتش چسبیده بود لیسید.

رز کولی گفت: «بهت می‌گم کی مشکلاتت تمام می‌شن.»

استن گفت: «از کجا می‌دونی من مشکل دارم؟»

ـ‌از چشمات فهمیدم. اسمت چیه، مرد جوان؟

استن گفت: «استن!»

ـ‌یه سکه بده استن!

بعد صدایش را آورد پایین و ادامه داد: «شجاع باش و بیا تو!»

استن از پله‌ی کاروان که بالا می‌رفت، برقی طلایی به چشمش خورد. برق ماهی‌های طلایی بود. همه در یک ردیف از قلاب آویزان بودند. سیزده تا ماهی طلایی ریزه‌میزه. هرکدام توی یک کیسه‌ی پلاستیک کوچولو زیر نور آفتاب شنا می‌کردند…

پیرگو و پارتیزان ژلیکو

15,000 تومان

از ترس چشم‌هایم را بستم، وقتی چشم‌هایم را باز کردم، چی می‌دیدم؟! خواب بودم یا بیدار؟ نه، خواب نمی‌دیدم. روبه‌رویم کوچولوی زیبایی با پاهای قشنگ، پوست زرد و خال‌مخالی ایستاده بود و به من زل زده بود. بینی کوچک نوک‌سیاهش را بالا کشید و سرش را با دلخوری چرخاند. چشمان درشت و خیس و ترس‌خورده‌اش خیره شده به چشم‌های من. بله، یک شوکای کوچک درست مثل همان عکسی که توی کتاب دیده بودم. مدتی طولانی چشم‌در‌چشم ماندیم و دنیای دوروبرمان را از یاد برده بودیم.


 
تابستان زاغچه
بستن

تابستان زاغچه

35,000 تومان

لیام پسر نوجوانی است که در یکی از روستاهای انگلستان زندگی می‌کند. انگلستان درگیر جنگ با عراق است.

تام گیتس ۰۱ – دنیای معرکه ی تام گیتس

59,000 تومان

تام گیتس استاد بهانه‌گیری برای انجام تکلیف شب است.تام می‌خواهد به کنسرت ۳تاباحال برود؛ ولی در پیرامون این تصمیم حوادث خوب و بدی هم برای تام پیش می‌آید مثل اینکه آقای فولرمن بداد تام گیتس می‌رسد و تام هم ۳تاباحال را از نزدیک می‌بیند.

تام گیتس 02 - بهانه‌های عالی و چیزهای خوب دیگر
بستن

تام گیتس ۰۲ – بهانه‌های عالی و چیزهای خوب دیگر

85,000 تومان

در این جلد، گروه سگ‌های آدمخوار نیاز به یک طبل زن پیدا می‌کند؛ همچنین گروه سگ‌های آدمخوار اولین اجرایشان را در خانه سالمندان با پیشنهاد پدربزرگ تام، به اجرا می‌گذارند. تو خانه سالمندان از این اجرا خیلی خوب استقبال می‌شود.

تام گیتس 03 - همه چی محشر است (نسبتاً!)
بستن

تام گیتس ۰۳ – همه چی محشر است (نسبتاً!)

89,000 تومان

این دفعه دیگر خروس پاکیزه و تمیز شده‌است چراکه می‌خواهد به مسابقه سگ‌ها برود. تام مثل همیشه می‌خواهد به یک طرزی دلیا را اذیت کند و این بار آواز خواندن را انتخاب کرده‌است. مامان بزرگ ماویس برای تولد تام، آشپزی می‌خواهد بکند و این خودش یک فاجعه است.

تام گیتس 04 - فکر های نبوغ آمیز (بیشترشان)
بستن

تام گیتس ۰۴ – فکر های نبوغ آمیز (بیشترشان)

70,000 تومان

کلاس پنجم اِف هیچ وقت در مسابقه‌ها سربلند نبوده اما این بار با دفعات گذشته فرق دارد و کلاس پنجم اِف کلی افتخار آفرینی می‌کند و آقای فولرمن اخلاقش تا مدتی خوب می‌شود. بعد از این نوبت استعدادیابی مدرسه است. گروه سگ‌های آدمخوار قصد دارند برنامه اجرا کنند.

تام گیتس 05 - تام گیتس خیلی فوق العاده است (توی بعضی کارها)
بستن

تام گیتس ۰۵ – تام گیتس خیلی فوق العاده است (توی بعضی کارها)

27,000 تومان

تام گیتس همسایه جدیدی پیدا می‌کند. دلیا کاری پیدا کرده اما محل کارش را پنهان می‌کند. تام می‌خواهد به سفر تفریحی مدرسه برود اما باید اول، برگه اش را پیدا کند.

تام گیتس 06 - خوردنی های خیلی ویژه (نه)
بستن

تام گیتس ۰۶ – خوردنی های خیلی ویژه (نه)

59,000 تومان

آقای فولرمن هر ترم دانش آموزان گوناگونی را برای ستاره دادن برمی‌گزیند. اگر سینه آویز دانش آموزان برگزیده را داشته باشی، معلم‌ها وقتی تو را ببینند با مهربانی با تو رفتار می‌کنند. مارکوس سینه آویز را گرفته و حالا پز سینه آویزش را می‌دهد. اِمی هم سینه آویز گرفته اما تام هنوز سینه آویز ندارد و در تلاش است تا سینه آویز را بگیرد.

تام گیتس 07 - بختم یه کم گفته
بستن

تام گیتس ۰۷ – بختم یه کم گفته

59,000 تومان

بابای تام می‌خواهد یک بادبادک بسازد و تا با تام بیرون بروند و کلی تفریح بکنند. درِک و نورمن و تام یک برنامه دارند تا حسابی تمرین کنند که بلکه گروهشان توی جشنوکاره هفته نامه موسیقی راک قبول بشود. خیلی وقت دارند، بنابراین نگران نیستند (هنوز نه!).

تام گیتس 08 - آره! نه (شاید...)
بستن

تام گیتس ۰۸ – آره! نه (شاید…)

59,000 تومان

تام و پدرش چیزمیزهای خانه‌شان را در حراج بازار می‌فروشند. اما این وسط سنجاق سینه مامان هم به یک خانم سالمند فروخته می‌شود. بی‌خبر از اینکه سنجاق سینه گربه ای چقدر گران‌قیمت است و ریتا هم از این ماجرا خبر ندارد.