نمایش 1–16 از 85 نتیجه

فیلترها
هنری زلزله 9 - هنری زلزله و ماشین زمان
بستن

هنری زلزله ۹ – هنری زلزله و ماشین زمان

85,000 تومان

در هرکدام از کتاب‌های مجموعه‌ هنری زلزله، چهار داستان مستقل طنز و بامزه از هنری می خوانید. هنری زلزله با شیطنت‌هایش نسبت به والدین، برادر کوچک و دوستانش هربار شما را سرگرم کرده و می‌خنداند. 

هنری زلزله 10 - هنری زلزله و عشق فوتبال
بستن

هنری زلزله ۱۰ – هنری زلزله و عشق فوتبال

75,000 تومان

 

در هرکدام از کتاب‌های مجموعه‌ هنری زلزله، چهار داستان مستقل طنز و بامزه از هنری می خوانید. هنری زلزله با شیطنت‌هایش نسبت به والدین، برادر کوچک و دوستانش هربار شما را سرگرم کرده و می‌خنداند.

هنری زلزله 2 - هنری زلزله و دندان شیری
بستن

هنری زلزله ۲ – هنری زلزله و دندان شیری

75,000 تومان


هر یک از کتاب‌های هنری زلزله مجموعه‌ای است از چهار داستان مستقل طنز و شیطنت‌آمیز از ماجراهای هنری، دوست وروجک و بامزه‌ی بچه‌ها.
فرانچسکا سایمون پس از نگارش این مجموعه بسیار معروف شد و امروز داستان‌های او در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی دارد.

هنری زلزله 6 - هنری زلزله در جشن تولد
بستن

هنری زلزله ۶ – هنری زلزله در جشن تولد

75,000 تومان

فرانچسکا سایمون امروزه نویسنده‌ی بسیار معروفی است که هم داستان‌های طنز کودکانه می‌نویسد و هم نمایشنامه و هم کتاب آشپزی! او با همسر و پسرش در لندن زندگی می‌کند.

فلسفه را بچشیم (3) - کلام و سکوت
بستن

فلسفه را بچشیم (۳) – کلام و سکوت

60,000 تومان

شاید در نگاه اول فلسفه معنایی سنگین داشته باشد و به نظر شما مناسب بزرگسالان باشد اما کودکان خود، فیلسوفانی بالفطره هستند.
روحیه‌ی پرسشگری و تفکر عمیق درباره‌ی مسائل از ابتدا در کودکان هست و شاید در مراحل بزرگ شدن گاهی ناخودآگاه کودکمان را به سمت پذیرش بی‌قید و شرط می‌بریم.
برای همین است که ما اصرار داریم کودکان را با کتاب‌هایی با طعم فلسفه به چالش بکشید.
مجموعه‌ی بالا مجموعه‌ای فلسفی است که قدرت پرسشگری را در کودکان پرورش می‌دهد و به مسائل روزمره‌ای که با آن درگیر هستند عمیق‌تر نگاه می‌کند.
روباه قرمز مجموعه‌ی بالا را به تمام کودکان ۹ سال به بالا پیشنهاد می‌دهد.

گردآفرید
بستن

گردآفرید

65,000 تومان

گردآفرید دلیر که دید هم نبردش چون گردبادی پیچان به نزدیکش می آید زه کمان را به بازو افکند و نیزه ی بلند را از ترک اسب به دست گرفت و اسب را چنان از زمین برکند که گویی می خواهد به آسمان پرواز کند. آنگاه نیزه ی بلند را در هوا تاب داد و آن را به سوی سهراب نشانه گرفت و ...

پهلوان پهلوانان
بستن

پهلوان پهلوانان

65,000 تومان

صدها سال پیش در یکی از شهرهای خراسان پهلوان بزرگی زندگی می‌کرد به نام پوریای ولی که نه تنها در خراسان، بلکه در سراسر ایران بزرگ آن روزگار شهرت داشت. مردم به پاس مهربانی و جوانمردیش او را بسیار دوست می‌داشتند و او را مربی اخلاقی انسانی هم می‌دانستند. در این زمان، پهلوان جوان و کوه‌پیکر از سیستان برای کشتی گرفتن با پوریای ولی به خراسان آمد. این خبر به او رسید و او قبل از دیدار جوان سیستانی به مسجد رفت تا نماز بگزارد. در آنجا صدای پیرزنی را شنید که دعا می‌کرد و از خداوند می‌خواست تا به پسرش نیرویی دهد تا در کشتی با پهلوان بزرگ خراسان پیروز شود...

پسری که با اژدها پرواز می کرد (3)
بستن

پسری که با اژدها پرواز می کرد (۳)

190,000 تومان

ما خواب اژدها می بینیم؛ اژدهاهایی که می غرند و اژدهاهایی که چشمک زنان می درخشند. وقتی زیر پتوی گرم و نرم خوابیده ایم، آن ها رویاهایمان را روشن می کنند؛ درخشنده، براق و فروزان. اما خواب ها فقط شروع ماجرای بزرگ تری هستند. چون راستش را بخواهید، اژدهاهای ما فقط در خواب هایمان بهمان سر نمی زنند.

پسری که با اژدها زندگی می کرد (2)
بستن

پسری که با اژدها زندگی می کرد (۲)

170,000 تومان

ای جان برکف های اژدهاجو، خوش آمدید! حدس می زنم شما به یکی از این دو دلیل این کتاب را انتخاب کرده اید: 1) شنیده اید که ما داریم اژدها پرورش می دهیم و می خواهید در این عملیات نفس آتشین شریک باشید. 2) برای خودتان یک درخت میوه ی اژدها پیدا کرده اید، اژدهایی از آن بیرون آمده و حالا هیچ نمی دانید قدم بعدی چیست. کتاب خوبی را انتخاب کرده اید. چرا؟ چون ما هم نمی دانستیم باید چه کار کنیم!

پسری که اژدها پرورش می داد (1)
بستن

پسری که اژدها پرورش می داد (۱)

160,000 تومان

ما اژدها پرورش می دهیم. این را هم بگویم که دردسرش خیلی بیشتر از پرورش خیار است. کارخرابی توی حریره ی بابا؟ تعقیب گربه تان؟ آتش زدن مسواک تان؟ اما مطلب دیگری هم هست که باید به شما بگویم. چشم های الماسی و درخشان شان به شما چشمک می زنند. نفس گرم شان گوش تان را قلقلک می دهد. و بهتر است راز آن ها را پیش خودتان نگه دارید، چون مگر کسی هست که اژدها نخواهد؟

خود خودم ، کلاریس بین
بستن

خود خودم ، کلاریس بین

65,000 تومان

وقتی در مدرسه اتفاق های مرموز می افتد تمرکز داشتن آسان نیست. کلاریس بین فکر می کند شبیه قهرمان کتاب محبوبش است؛ رابی ردفورت، یک دختر مدرسه ای کارآگاه. او و دوست صمیمی اش، تصمیم می گیرند برای پروژه ی کلاسی روی کتاب های رابی ردفورت کار کنند، اما ناگهان بتی ناپدید می شود. آیا هم گروهی جدیدش همه چیز را خراب می کند؟ آیا بتی برمی گردد؟ آیا کلاریس بین جایزه ی پروژه ی کتاب را می برد؟

الان نگاه نکن کلاریس بین
بستن

الان نگاه نکن کلاریس بین

110,000 تومان

کلاریس بین یک یک دفترچه دارد که در آن نگرانی هایش را می نویسد. نگرانی شماره ی 4 او معنی زندگی است، نگرانی شماره ی 7 برگشتن به مدرسه بعد از تعطیلات و نگرانی شماره ی 9 عنکبوت های غول آسا. اما به نظر می رسد بدترین نگرانی اش، همان نگرانی ای که فکرش را نمی کرد باید نگرانش باشد، تغییر است. آن هم حالا که بهترین دوستش، بتی مودی، از او دور شده است.

خانه درختی 26 طبقه
بستن

خانه درختی ۲۶ طبقه

145,000 تومان

ماجراهای اندی و تری در طبقهدارترین خانهدرختی دنیا

»مجموعهای پر از دیوانهبازی و تصاویر بامزه که حسابی به خنده میاندازدتان. کافیست کتاب را بردارید و شروع کنید به خواندن.«

خانه درختی 78 طبقه
بستن

خانه درختی ۷۸ طبقه

250,000 تومان

ماجراهای اندی و تری در طبقهدارترین خانهدرختی دنیا
مجموعهای پر از دیوانهبازی و تصاویر بامزه که حسابی به خنده میاندازدتان. کافیست کتاب را بردارید و شروع کنید به خواندن.