نمایش 1–16 از 2423 نتیجه

فیلترها

قصه های من و بابام ۲ – کتاب شوخی ها و مهربانی ها

180,000 تومان


چند نفر از شما قصه‌های من و بابام رو می‌شناسین؟
حتماً خیلی‌هاتون. مهترین ویژگی این کتاب اینه که تصویرهای داستانیِ خیلی ساده داره. برای همین بچه‌هایی که هنوز سواد خوندن و نوشتن ندارن هم می‌تونن با این کتاب اول تصویرخوانی رو یاد بگیرن. یعنی به ترتیب و با دیدن دقیق تصویرهای پشت سر هم خودشون از قصه سر دربیارن.

به من بگو این چیه؟ - مهندس هوافضا
بستن

به من بگو این چیه؟ – مهندس هوافضا

100,000 تومان

پرندگان می توانند پرواز کنند. آیا می دانید یک پرنده چگونه پرواز می کند؟ این کتاب را بخوانید تا با دنیای هیجان انگیز پرواز آشنا شوید.

به من بگو این چیه؟ -  انرژی پاک
بستن

به من بگو این چیه؟ – انرژی پاک

100,000 تومان

 کودک یک شنل پتو مانند دارد.کره ی زمین هم پتو دارد. اما پتوی کره ی زمین هوای پیرامون زمین است.وقتی گازهای گلخانه ای بیشتری وارد هوا می شود، هوای زمین بیش از اندازه گرم می شود.

به من بگو این چیه؟ بویایی
بستن

به من بگو این چیه؟ بویایی

100,000 تومان

کودک بوی نان تازه را دوست دارد.بینی چگونه کمک می کند تا او عطر بوی نان تازه را استشمام کند؟ این کتاب را بخوانید تا  با حس بویایی آشنا شوید

به من بگو این چیه؟ - چشایی
بستن

به من بگو این چیه؟ – چشایی

100,000 تومان

کودک دوست دارد انواع خوراکی ها را بخورد و طعم آن ها را بفهمد .آیا می دانید او چگونه می تواند طعم چیزهایی را که می خورد بفهمد؟ این کتاب را بخوانید تا با حس چشایی آشنا شوید.

به من بگو این چیه؟ - بینایی
بستن

به من بگو این چیه؟ – بینایی

100,000 تومان

بینایی چیست؟ ما چگونه می توانیم دنیای اطراف مان را ببینیم؟ این کتاب را بخوانید تا  با حس بینایی آشنا شوید.

به من بگو این چیه؟ - شنوایی
بستن

به من بگو این چیه؟ – شنوایی

100,000 تومان

کودک موسیقی را دوست دارد.صدا چیست و گوش های ما چگونه کمک می کنند تا  صداها را بشنویم؟ این کتاب را  بخوانید تا با حس شنوایی آشنا شوید

به من بگو این چیه؟ - لامسه
بستن

به من بگو این چیه؟ – لامسه

100,000 تومان

کودک سوئیشرت گرم و نرمش را دوست دارد. چگونه او گرم و نرم بودن آن را می فهمد؟ این کتاب را بخوانید تا با حس لامسه آشنا شوید.

به من بگو این چیه؟ - جاذبه
بستن

به من بگو این چیه؟ – جاذبه

100,000 تومان

کودک یک تکه ماکارونی را پایین می اندازد. چرا تکه ی ماکارونی پایین می افتد؟ این کتاب را بخوانید تا با دنیای شگفت آور جاذبه آشنا شوید.

تالااااااپ

به من بگو این چیه؟ - مهندس ساختمون
بستن

به من بگو این چیه؟ – مهندس ساختمون

100,000 تومان

کودک دوست دارد با لگوهایش ساختمان درست کند. مهندسین ساختمان هم کارشان ساخت و ساز است.

به من بگو این چیه؟ - دانشمند
بستن

به من بگو این چیه؟ – دانشمند

100,000 تومان

دانشمندان تحقیق می کنند: یاد می گیرند و مشکلات انسان ها را حل می کنند. ما به دانشمندان احتیاج داریم. تو هم می توانی یک دانشمند شوی.

آخرین شاگرد 2 - طلسم بین
بستن

آخرین شاگرد ۲ – طلسم بین

21,000 تومان

در تالارها و سردابه‌های زیرزمین، موجودی کمین کرده که محافظ هرگز نتوانسته آن را نابود کند، موجودی به نام بین، اما بین تنها دشمن مردم منطقه نیست. کوییزیتر هم از راه می‌رسد و با هر کس و هرچیز که جلوی قدرت تاریکی و کارهای شیطانی‌اش را بگیرد، مبارزه می‌کند.

آخرین شاگرد 3 - شب دزد ارواح
بستن

آخرین شاگرد ۳ – شب دزد ارواح

27,000 تومان

سرما و تاریکی از راه می‌رسند. محافظ و شاگردش، حالا باید در مقابل بوگارت‌ها، جادوگران و اشباحی که در منطقه پرسه می‌زنند، حواس‌شان را بیش‌تر جمع کنند. وقتی میهمان ناخوانده سر می‌رسد، محافظ تصمیم می‌گیرد به خانه‌ی زمستانی‌اشب برود؛ مکانی سرد و دلگیر و پر از رمز و راز.

آخرین شاگرد 4 - هجوم فیند
بستن

آخرین شاگرد ۴ – هجوم فیند

27,000 تومان

اتحاد جادوگرها خطر جدیدی دنیای توماس وارد، شاگرد محافظ را دوباره به هم می‌زند. توماس یاد گرفته است که چطور با بوگارت‌ها و اشباح مبارزه کند، اما سه قبیله از جادوگرها تصمیم گرفته‌اند با کمک یکدیگر شیطانِ خطرناکی را آزاد کنند.

آخرین شاگرد 5 - خشم چشم خونی
بستن

آخرین شاگرد ۵ – خشم چشم خونی

61,000 تومان

توماس وارد بیش از دو سال با موجودات دنیای تاریکی مبارزه کرده است. او شاگرد محافظ بوده و با خطراتی عجیب برخورد کرده و زنده مانده است. این‌بار چشم خونی منطقه را تهدید می‌کند و هر چیزی را که سر راهش قرار بگیرد، از بین می‌برد. توماس باید پیش استاد پرتوقع و سختگیر دیگری مهارت‌های رزمی را فراگیرد. اما آیا او می‌تواند از پس خشم‌خونی برآید؟

آخرین شاگرد 6 - برخورد شیاطین
بستن

آخرین شاگرد ۶ – برخورد شیاطین

30,000 تومان

شاگرد محافظ، تام وارد باید از منطقه در مقابل موجودات دنیای تاریک دفاع کند. اما مادرش از یونان برگشته تا از تام کمک بگیرد. یکی از جادوگران خطرناک و قدیمی یونان به نام اردین به دنبال نابودی مادر تام است. مادر تام هم ارتش بزرگ و نیرومندی تشکیل داده که دوستان تام، آلیس و گریملکین در ان حضور دارند. از طرفی اگر تام در این جنگ به آن‌ها بپیوندد، محافظ دیگر او را به شاگردی نمی‌پذیرد. پس در این مبارزه چه‌چیز قربانی خواهد شد؟‌