نمایش دادن همه 6 نتیجه

فیلترها
انسان های کوچک آرزوهای بزرگ - محمدرضا شجریان
بستن

انسان های کوچک آرزوهای بزرگ – محمدرضا شجریان

180,000 تومان

محمّدرضای کوچک عاشق صدا بود: صدای پرندگان، صدای باران آرام، صدای جنبش برگ‌ها در میان درختان و صدای آوازی که از حنجره‌ی آدم‌ها بیرون می‌آمد. هربار صدای زیبایی می‌شنید، دلش برای موسیقی بیشتر می‌تپید. او، با اینکه می‌دانست پدرش خوش­حال نمی‌شود، پنهانی چند نکته‌ی مهم موسیقی را یاد گرفت و فهمید گمشده‌ی بزرگ زندگی او آواز است.

انسان های کوچک آرزوهای بزرگ – استیو جابز

180,000 تومان

استیو عاشق کامپیوتر بود و باور داشت این ماشین‌ها می‌توانند زندگی انسان‌ها را تغییر دهند. پس تصمیم گرفت کامپیوترهای شخصی بسازد و تبدیل شد به یکی از تاثیرگذارترین مخترعانی که جهان به خود دیده. این کتاب داستان زندگی یکی از محبوب‌ترین مخترعان دنیاست.

انسان های کوچک آرزوهای بزرگ - مریم میرزاخانی
بستن

انسان های کوچک آرزوهای بزرگ – مریم میرزاخانی

180,000 تومان

مریم عاشق لحظه­ای بود که یک مسئله‌ی سخت را حل می‌کرد. همیشه می‌گفت: «وقتی مسئله‌های مشکل را حل می­کنم، لذّت می­برم. به عنوان یک نوجوان دوست دارم با مشکلات روبه‌رو شوم و با آن‌ها بجنگم.»

انسان های کوچک آرزوهای بزرگ - توران میرهادی
بستن

انسان های کوچک آرزوهای بزرگ – توران میرهادی

180,000 تومان

توران عاشق گنجشک‌ها بود. عاشق نترسیدن بود. عاشق یک جورِ دیگر دیدن بود. توران عاشق ادبیّات فارسی و بچّه­ها بود. توران هر وقت زیر درختی قدم می‌زد، با خودش زمزمه می‌کرد: «اگر من یک گنجشک بودم، پرواز می‌کردم. می‌رفتم آن سر دنیا. امّا حالا که نیستم! پس بگذار همین‌جا خوب زندگی کنم. زندگی‌ را خوب بسازم.»

انسان‌ های کوچک آرزوهای بزرگ - زاها حدید
بستن

انسان‌ های کوچک آرزوهای بزرگ – زاها حدید

180,000 تومان

زاها در دانشگاه ریاضیات خواند و بعد به لندن رفت تا تحصیلاتش را در رشته‌ی معماری ادامه دهد. آن روزها همه فکر می‌کردند، انتخاب رشته‌ی معماری برای یک خانم کار عجیب و غریبی است!