نمایش 1–16 از 129 نتیجه

فیلترها
آدم‌های معمولی جهان را تغییر می‌دهند - این منم گاندی
بستن

آدم‌های معمولی جهان را تغییر می‌دهند – این منم گاندی

15,000 تومان

گاندی که یک مرد جوان هندی بود، در روزگار خود می‌دید که چطور دولتمردان بریتانیا با مردمِ کشورش ناعادلانه رفتار می‌کنند. او که نمی‌توانست نابرابری‌ها را بپذیرد، یک راه خارق‌العاده برای مبارزه‌کردن پیدا کرد: اعتراض در کمالِ آرامش و صلح! او از آفریقای جنوبی به هندوستان رفت؛ جایی که در آن یک انقلابِ بدون خشونت را رهبری و کشورش را از زیر بار قوانین بریتانیایی آزاد کرد.او اگرچه ظاهر آرام و خونسردی داشت، توانست به آرامی همه‌چیز را در هندوستان تغییر دهد و بعدها روی جنبش‌های حقوق اجتماعی در سرتاسر دنیا تأثیر بگذارد. او ثابت کرد که حتی کوچک‌ترین افراد هم می‌توانند قدرتمندترین باشند!

آدم‌های معمولی جهان را تغییر می‌دهند - این منم محمدعلی کلی
بستن

آدم‌های معمولی جهان را تغییر می‌دهند – این منم محمدعلی کلی

59,000 تومان

همیشه به‌خاطر عقایدم روی رینگ زندگی مبارزه کردم. محمدعلی، مبارز افسانه‌ای دنیا، روی رینگ بوکس بی‌نظیر بود. از او به‌عنوان بهترین بوکسور تاریخ یاد می‌شود، اما خودش می‌گوید مهم‌ترین مبارزه‌هایش علیه تبعیض نژادی در بیرون از رینگ بوده است. او اسمش را از کاسیوس کلی به محمدعلی تغییر داد و مسلمان شد. محمدعلی کوشید علیه بی‌عدالتی مبارزه کند. وقتی بقیه سعی می‌کردند او را بی‌رحمانه از روی رینگ زندگی پرت کنند بیرون، این بوکسور بی‌نظیر و خستگی‌ناپذیر پایِ عقاید و باورهایش ماند و کوتاه نیامد. محمدعلی رنج تمرین و مبارزه را تحمل کرد تا بتواند قهرمان مردم باشد.

طناب نامرئی
بستن

طناب نامرئی

65,000 تومان

«این کتاب به زیباترین شکل می‌کوشد قدرت و انرژی شگفت‌انگیز عشق را که موهبت خداوند است، به کودکان بیاموزد.»

چطوری معذرت بخواهیم؟

35,000 تومان

تو هم ممکن است اشتباه کنی! فرقی نمیکند بزرگ باشی یا ریزهمیزه. وقتی کاری میکنی که دیگران را میرنجاند، بهتر است معذرت بخواهی...ولی آخه چطوری؟! 

 

زندگی شبیه باد است - کودکان و مفهوم زندگی
بستن

زندگی شبیه باد است – کودکان و مفهوم زندگی

49,000 تومان

زندگی شبیه باد است. وقتی باد نمی‌وزد، همه چیز آرام می‌گیرد. از چرخیدن و تاب خوردن و اوج گرفتن خبری نیست. اما راستی باد کجا می‌رود؟ زندگی چطور؟ وقتی دیگر توی بدنمان نیست، کجا می‌رود؟

دوستی شبیه الاکلنگ است - کودکان و مفهوم تعادل در زندگی
بستن

دوستی شبیه الاکلنگ است – کودکان و مفهوم تعادل در زندگی

49,000 تومان

دوستی یک جورهایی شبیه الاکلنگ است. وقتی هر دو طرف برابر باشد، الاکلنگ به تعادل می‌رسد. ما بعضی وقت‌ها غرق در شادی هستیم اما دوستمان حسابی غمگین است. گاهی هم اوضاع برعکس می‌شود و ما احساس ناراحتی می‌کنیم. چطور می‌شود الاکلنگ دوستی را به تعادل رساند؟

چند کلمه حرف حساب درباره ی بدن
بستن

چند کلمه حرف حساب درباره ی بدن

69,000 تومان

آموزش مرزها و محدوده‌های بدن به کودکان، هم درباره‌ی خودشان و هم دیگران، موضوعی مهم، سرنوشت‌ساز و تأثیرگذار بر دوران رشد و اعتمادبه‌نفس‌شان است و آن‌ها به همین روش یاد می‌گیرند که باید از دیگران انتظار به چه نوع رفتاری داشته باشند.

من شگفت انگیز - رویا‌های شگفت‌انگیز من
بستن

من شگفت انگیز – رویا‌های شگفت‌انگیز من

49,000 تومان

رؤیاها از آشیانه‌ی خیال، بال و پَر می‌گشایند.
دلت می‌خواهد چه چیزی را بیش از همه یاد بگیری؟
دوست داری چه چیزی را طراحی کنی یا بیافرینی؟
می‌خوای کچا را کشف کنی؟
چگونه روزی به دنیا کمک خواهی کرد؟
فقط رؤیایش را در سر داری یا می‌خواهی در دلِ ماجرا پیش بروی؟

من شگفت‌انگیز -  کلمه‌های شگفت‌انگیز من
بستن

من شگفت‌انگیز – کلمه‌های شگفت‌انگیز من

49,000 تومان

من خاص هستم!
من قدرتمند هستم
من دوستداشتنی هستم
من زیبا هستم
من مهربان هستم
من تندرست هستم
و خیلی کلمههای خوب دیگر!
 

پسری روی کاغذ
بستن

پسری روی کاغذ

49,000 تومان

یه پسر کوچولو روی کاغذ می‌افتد و خیلی اتفاقی، شادی و شگفتیِ زندگی را کشف می‌کند.


چطور می توانم رویاهایم را بسازم؟
بستن

چطور می توانم رویاهایم را بسازم؟

69,000 تومان

بهترین راه برای اینکه به استعدادهایت فرصت بدهی این است که تلاش کنی، اگر از شکست بترسی و قدم در راه نگذاری و چیزی را تجربه و کشف نکنی، هیچ‌گاه نمی‌توانی دنیایی تازه و زیبا بیافرینی. هربار که شکست می‌خوری، کمی باهوش‌تر، شجاع‌تر و قوی‌تر می‌شوی. آن‌وقت با اراده‌‎ی محکم می‌توانی راه‌حل‌های بهتری پیدا کنی. وقتی شروع می‌کنی و قدم در راه می‌گذاری، رنگین‌کمانِ رویاهایت شکل می‌گیرند.

تو فقط شبیه خودت هستی
بستن

تو فقط شبیه خودت هستی

49,000 تومان

بدن شگفت‌انگیزت قسمت‌های زیادی دارد که می‌توانی آن‌ها را ببینی، احساسشان کنی و تکانشان بدهی. قسمت‌های دیگری هم هست که نمی‌توانی آن‌ها را ببینی! آن‌ها در اعماق بدنت هستند. همه‌ی قسمت‌های بدنت، چه کوچک و چه بزرگ، دست به دست هم می‌دهند تا تو خاص‌ترین آدم دنیا باشی...

دنیا به آدم های بنفش بیشتری نیاز دارد!
بستن

دنیا به آدم های بنفش بیشتری نیاز دارد!

49,000 تومان

سوال خیلی خوبیه! آدم بنفش‌ها کسایی هستند که همیشه سوال‌های خیلی خوب می‌پرسند. اون‌ها دوست‌‎وآشنا رو کنار هم جمع می‌کنند. اونها مهربون‌ و باپشتکارن. و خیلی خوش‌خنده‌ان. آدم بنفش‌ها قهرمانان همیشگی‌ان. تو هم دوست داری یه آدم بنفش باشی؟ این قسمت خوب ماجراست.

من خودم را باور دارم!
بستن

من خودم را باور دارم!

59,000 تومان

باور داشتن خودت کار آسانی نیست. بهتر است رازی را برایتان بگویم؛ همه‌ی آدم‌ها، نه فقط بچه‌ها، در زندگی‌شان با این سؤال روبه‌رو می‌شوند که من به اندازه‌ی کافی خوب، قوی یا سریع هستم؟ همه از خودشان می‌پرسند که آیا می‌توانند از پس چالش‌های زندگی بربیایند یا نه؟

اولین روز مدرسه
بستن

اولین روز مدرسه

42,000 تومان

توانایی‌های ما با یکدیگر فرق دارد. هرکدام از ما یک عالمه چیزهای مختلف بلدیم و با آنها به همدیگر کمک می‌کنیم.
در این داستان موش کوچولو در روز اول مدرسه به همراه دوستانش سنجاب و خرگوش و چکاوک تلاش می‌کنند با استفاده از توانایی‌هایشان از تونلی که در مدرسه در آن گیر افتاده‌اند بیرون بیایند.

تخته بازی - حیوانات باغ وحش
بستن

تخته بازی – حیوانات باغ وحش

98,000 تومان

تخته‌بازی‌ها سرشار از بازی و تمرین و رنگ‌آمیزی با تصاویر و اشکال مختلف حیوانات هستند. کودکان با این تمرین‌ها ساعت‌ها سرگرم می‌شوند و به دنیاهای مختلف می‌روند، به حیوانات باغ‌وحش و جنگل سر می‌زنند و به سرزمین دایناسورها و تک‌شاخ‌های خیالی سفر می‌کنند. تازه کلی هم چیزمیز یاد می‌گیرند: اعداد و نقطه‌چینی، نقاشی و رنگ‌آمیزی.