نمایش 1–16 از 29 نتیجه

فیلترها

روباه و ستاره

49,000 تومان

درباره‌ی این کتاب یک جا گفته شده که:»دوست دارم تک تک صفحات این کتاب را قاب بگیرم.« و این دقیقا احساسیه که ما به این کتاب داریم. کتابی زیبا با شخصیت روباه که داستانی بسیار لطیف و جذاب داره.

روباهی با ستاره‌ای دسته و هر روز اونو می‌بینه و هیچ وقت پا از محل زندگیش و جایی که ستاره هست فراتر نگذاشته. تا اینکه یه روز دیگه ستاره رو نمی‌بینه و خب اینجاست که سفرش برای جستجوی ستاره‌اش آغاز می‌شه...

و ما می‌گیم برای پیدا کردن یه دنیا ستاره گاهی باید از لونه‌های امنتون بیرون بیاین و جستجو رو آغاز کنید.

آقای نارنجی خانم نارنجی
بستن

آقای نارنجی خانم نارنجی

55,000 تومان

آقای نارنجی تنها بود. او طرف چپ درخت زندگی می‌کرد. خانم نارنجی هم تنها بود. او طرف راست درخت زندگی می‌کرد. اما یک روز، یک گلابی بزرگ آبدار روی زمین افتاد و باعث دعوای آن‌ها شد…

آبیلوی خوش حال
بستن

آبیلوی خوش حال

7,500 تومان

نظرتون در مورد کمی شعبده بازی چیست من چند تا کلک خیلی خوب بلدم نگاه کن..

خانم حنا به گردش می رود
بستن

خانم حنا به گردش می رود

45,000 تومان

خانم حنا روزی تصمیم می‌گیرد برای گردش از خانه خارج شود. او از حیاط، از روی خرمن علف، از جلوی آسیاب، از شکاف دیوار چوبی و از زیر کندو‌های عسل می‌گذرد و به موقع برای شام به خانه باز می‌گردد.اما تصاویر، داستانی دیگر دارند. علاوه بر خانم حنای تُپل و بی‌خیال، با روباهی آشنا می‌شویم که به‌خاطر شکار خانم حنا بلاهای زیادی بر سرش می‌آید. بلاها و اتفاقاتی که به داستان انرژی بسیار و روحیه‌ای طنزگونه می‌بخشد.

شیری در پاریس

80,000 تومان

کسایی که ما رو دنبال می‌کنن می‌دونن که به نظر ما یکی از مهمترین ارزش‌های کتاب‌های تصویری غیر از متن، تصویرهاشه. تصویرگری خوب می‌تونه خیلی خیلی برای ذهن بچه‌ها خوب باشه و سلیقه‌ی دیداری اونا رو بالا ببره. کتاب شیری در پاریس با قطع بزرگ و متفاوت، و تصویرگری خاص و جذابش می‌تونه برای بچه‌ها خیلی خیلی جذاب باشه. داستان این کتاب درباره‌ی گشت و گذار شیریه که از زندگی معمول خودش خسته شده و توی شهر پاریس پرسه می‌زنه و از جاهای مختلف دیدن می‌کنه. شخصیت شیر این داستان از مجسمه‌ی شیر میدان«دونفه روشرو» پاریس الهام گرفته شده. نویسنده مجسمه‌ی این شیر رو دیده و با خودش فکر کرده شاید این شیر بتونه داستانی داشته باشه. اینم بگیم که مهمترین چیزی که می‌تونید به بچه‌های خودتون یاد بدید تخیل کردنه. و این کتاب این رو خوب باهاشون تمرین می‌کنه. خلاصه که این کتاب از خیلی جهات باارزشه و ما هم اونو بهتون پیشنهاد می‌دیم.

جایی که ما هستیم
بستن

جایی که ما هستیم

115,000 تومان

سلام ... به این سیاره خوش آمدید! ما بهش می گوییم زمین.

آفتاب پرست غمگین

25,000 تومان

آفتاب‌پرست می‌تواند دمش را مانند صدف حلزون پیچ دهد، مانند ملخ بجهد، خود را سر و ته از بند رخت آویزان کند و خود را به شکل و رنگ هر چیزی در بیاورد، اما به نظر می‌رسد هیچ‌کس، نه حلزون پیچ در پیچ، نه ملخ سبز و نه جوراب راه راه دلشان نمی‌خواهد با او دوست شوند.

او تنها و غمگین است. تا این‌که بالاخره آفتاب پرستی دیگر را پیدا می‌کند که حاضر است با او دوست شود و هر دو مانند رنگین‌کمان رنگارنگ می‌شوند.

دکمه ی قرمز را فشار بده

22,000 تومان

«دکمه‌ی قرمز را فشار بده» کتابی مفرح و کنشی است و به فرزندان شما آموزش‌هایی در زمینه‌های زیر می‌دهد:

رنگ‌ها، شکل‌ها، شمارش، واژگان، مهارت‌های حرکتی، تشخیص طرح‌ها و نقش‌ها، مقایسه‌ی چیزها، پیروی از رهنمودها! و…

آسمان همیشه آبی نیست

33,000 تومان

ماریسول هنرمند بود. او عاشق نقاشی کشیدن و رنگ‌آمیزی بود و حتی برای خودش نمایشگاه نقاشی داشت. البته همه‌ی نقاشی‌هایش را توی نمایشگاهش نمی‌گذاشت. خیلی از آن‌ها را به آدم‌های دیگر هم می‌داد. یک روز قرار می‌شود ماریسول و دوستانش روی دیوار کلاس نقاشی دیواری بکشند. ماریسول می‌خواهد آسمان بکشد اما رنگ آبی ندارد، تا اینکه فکری به ذهنش می‌رسد.

نقاشی های مچاله
بستن

نقاشی های مچاله

33,000 تومان

رامون عاشق نقاشی کشیدن است اما از روزی که برادرش نقاشی‌اش را مسخره می کند دیگر نقاشی نمی کشد. تا اینکه متوجه می‌شود خواهر کوچکش در تمام این مدت همه‌ی نقاشی‌هایش را پیش خود جمع کرده و نگهشان داشته.

آبی کوچولو و زرد کوچولو

45,000 تومان

آبی کوچولو و زرد کوچولو با من دوست هستند. روزی آبی کوچولو  در غیاب پدر ومادرش به دیدن زرد کوچولو می رود. اما زرد کوچولو در خانه نیست. آبی کوچولو همه جا را به دنبال او می گردد. آن ها با دیدن یکدیگر، از خوشحالی همدیگر را در آغوش می گیرند و هر دو به یک زنگ در می آیند، سبز. حالا پدر و مادر آن ها را نمی شناسند!

هفته آشتی و دوستی در کلاس خانم روباه

25,000 تومان

بچه های کلاس خانم روباه دائم سربه سر هم می گذاشتند و با هم بگومگو می کردند. این طور بود که فکر هفته ی آشتی و دوستی به فکر خانم روباه رسید. آیا بچه ها توانستند این برنامه را پیاده کنند؟

داستانهای صلح و دوستی - لانه اردک
بستن

داستانهای صلح و دوستی – لانه اردک

36,000 تومان

فرمانده فرمان حمله داده است اما توپچی نمی‌تواند شلیک کند چون یک اردک در لوله‌ی توپ تخم گذاشته و روی تخم‌هایش خوابیده است.
اینک فرمانده چه می‌کند؟

نقطه

40,000 تومان

نقطه داستان پسری است که فکر می‌کند نمی‌تواند نقاشی بکشد و برای همین دست به رنگ‌هایش نمی‌زند. معلم از او می‌خواهد فقط یک نشانه‌ی کوچک بکشد و برایش امضا کند و بعد آن نقاشی را قاب می‌کند و به دیوار می‌زند. اینطور می‌شود که پسرک نقطه‌های بزرگ‌تر و رنگی‌تر می‌کشد و این شاید چیزی است که خیلی از بچه‌ها به آن احتیاج دارند. کسی که اولین نقطه‌ی آن‌ها را قاب کند و برای کشیدن نقطه‌های بزرگ‌تر به آن‌ها پر و بال بدهد...
کتاب مناسب گروه سنی الف و ب است و روباه قرمز خواندن آن را به همه توصیه می‌کند...

گوزن شاخدار فایده اش چیه؟
بستن

گوزن شاخدار فایده اش چیه؟

70,000 تومان


این کتاب یکی از عزیزترین کتاب‌های کودک است و ما خیلی خیلی دوستش داریم.
داستان از این قرار است که پسر بچه گوزن را می‌برد خانه‌اش و مادرش به او می‌گوید این گوزن وقتی می‌تواند در خانه بماند که فایده‌ای داشته باشد. اینطوری می‌شود که پسر بچه در به در دنبال فایده‌ی گوزن می‌گردد. و خب دست آخر فایده‌ی خیلی جذابی برای گوزن پیدا می‌شود.
روباه قرمز این کتابِ طنز جذاب را به همه‌ی ۳سال به بالاها پیشنهاد می‌دهد.

جورچین طبیعت – حشره ها و پروانه ها

8,500 تومان

هم سرگرمی و هم آشنایی با حشره‌ها و حیوانات!
این کتاب‌ها پر است از سرگرمی و اطلاعات جالب درباره‌ی حیوانات و حشره‌ها.
در آستر کتاب هم تصویر این حیوانات و حشرات قرار دارد که می‌توانید آنها را جدا کنید و با آنها بازی کنید یا بعد از یادگیری اسم هر کدام، نامشان را پشت کارت بنویسید.
اگر برای بچه‌های ۵-۶ سال به بالای خود دنبال سرگرمی هستید روباه قرمز این دو کتاب را به شما پیشنهاد می‌دهد.