نمایش 1–16 از 32 نتیجه

فیلترها
من نبودم که!
بستن

من نبودم که!

25,000 تومان

او همیشه یک جواب در آستین دارد! چرا دفتر مشقت کثیف است؟ من نبودم که! تقصیر خودکار مکار است! چرا خرچنگ‌قورباغه نوشته‌ای؟ چندبار بگم! زیر سرخودکار است! خلاصه زیر بار چیزی نمی‌رفت و همه‌چیز را گردن دیگران می‌انداخت از خودکار بگیر تا کوله‌پشتی، شانه و بالش همه مقصر بودند به‌جز خودش! یک روز صدای همه‌ی وسائل درمی‌آید و تصمیم جالبی می‌گیرند.

چطوری معذرت بخواهیم
بستن

چطوری معذرت بخواهیم

35,000 تومان

تو هم ممکن است اشتباه کنی! فرقی نمیکند بزرگ باشی یا ریزهمیزه. وقتی کاری میکنی که دیگران را میرنجاند، بهتر است معذرت بخواهی...ولی آخه چطوری؟! 

 

وقتی مادربزرگ به تو نهال لیمو هدیه می‌دهد
بستن

وقتی مادربزرگ به تو نهال لیمو هدیه می‌دهد

32,000 تومان

وقتی مادربزرگ برای تولدت یک نهال لیمو به تو می‌دهد، با آن چه کار می‌کنی؟ وقتی مادربزرگ برای تولد لولا نهال لیمو به او هدیه می‌دهد، لولا متعجب و ناراحت شد. اما وقتی لولا به راهنمایی‌های بامزه و دقیق راوی عمل می‌کند متوجه می‌شود که نهال لیمو دقیقا همان چیزی‌ست که به آن نیاز دارد.

کاپیتان زیرشلواری و هجوم آشپزهای خیلی بدجنس فضایی (کتاب سوم)
بستن

کاپیتان زیرشلواری و هجوم آشپزهای خیلی بدجنس فضایی (کتاب سوم)

45,000 تومان

جورج بیرد و هارولد هاچینز کلاس چهارمی، دلقک‌های کلاس هستند. تنها چیزی که بیشتر از سر به سر گذاشتن این و آن و دست انداختن بقیه خوشحال‌شان می کند، نوشتن کتاب‌های مصور است. آن ها با هم بزرگترین ابر قهرمان تاریخ، کاپیتان زیرشلواری را خلق کرده اند! هویت واقعی این قهرمان بسیار اسرارآمیز است و حتی خودش هم نمی داند چه کسی است!

جنگولک بازی‌های جناب تام 6 - جناب تام گوگولی می‌شود
بستن

جنگولک بازی‌های جناب تام ۶ – جناب تام گوگولی می‌شود

18,000 تومان

آنجلا برای گوگولی‌تر شدنِ جنابِ تام فکری به ذهنش می‌رسد و برایش کتاب گوگولی‌ترشدن در یک دقیقه را هدیه می‌گیرد. تام و جنگولک‌بازی چه‌جوری با گوگولی‌شدن کنار می‌آیند؟

جنگولک بازی‌های جناب تام 5 - جناب تام دوست پیدا می‌کند
بستن

جنگولک بازی‌های جناب تام ۵ – جناب تام دوست پیدا می‌کند

18,000 تومان

وقتی تام پیش آنجلا آمد، آنجلا دیگر تنها نبود. جناب تام هم یک خانه گرم و نرم داشت و هم کسی که خیلی دوستش داشت. اما زندگی با جنگولک‌بازی‌های تام آسان نیست درسته؟

جنگولک بازی‌های جناب تام 3 - جناب تام به مریخ می‌رود
بستن

جنگولک بازی‌های جناب تام ۳ – جناب تام به مریخ می‌رود

14,000 تومان

آنجلا برای‌اینکه جناب تام را خوشحال کند، برایش خانه می‌خرد. تام هم مثلِ همیشه از چیزهای شگفت‌انگیز استقبال می‌کند و خانه‌اش را با یک جنگولک‌بازیِ گربه‌ای برای رفتن به فضا آماده می‌کند.

جنگولک بازی‌های جناب تام 4 - جناب تام یاد می‌‌گیرد بچه‌ی خوبی باشد
بستن

جنگولک بازی‌های جناب تام ۴ – جناب تام یاد می‌‌گیرد بچه‌ی خوبی باشد

18,000 تومان

آنجلا به مهمانیِ ملکه دعوت شده. یک مهمانیِ خیلی خیلی مهم و اَشرافی. آنجلا از جنابِ تام خواهش می‌کند که مؤدب باشد. اما مگر تام می‌تواند از خودش جنگولک‌بازی در نیاورد؟

جنگولک بازی‌های جناب تام 2 - جناب تام به ساحل می‌رود
بستن

جنگولک بازی‌های جناب تام ۲ – جناب تام به ساحل می‌رود

14,000 تومان

تام و آنجلا می‌خواهند بروند سفر. سفری کنارِ ساحل. مثل همیشه جّنگولک‌بازی‌های جناب تام تمامی ندارد. از هر ناخُنِ پنجولِ جنابِ تام، یک اتفاق عجیب‌وغریب می‌چِکد.

جنگولک بازی‌های جناب تام 1 - جناب تام صاحب خانه و زندگی می‌شود
بستن

جنگولک بازی‌های جناب تام ۱ – جناب تام صاحب خانه و زندگی می‌شود

70,000 تومان

آنجلا و جنابِ تام با هم آشنا می‌شوند و آنجلا می‌فهمد که جنابِ تام خیلی هم گربه‌ی آرامی نیست و هزار و یک‌جور جَنگولک‌بازی توی پنجول‌هایش قایم کرده است.

داستان‌های فیلی و فیگی 04 - اسباب‌بازی عزیزم!
بستن

داستان‌های فیلی و فیگی ۰۴ – اسباب‌بازی عزیزم!

52,000 تومان

فیلی پیشنهاد می‌دهد اسباب‌بازی جدید فیگی را پرت کنند توی هوا. ولی اگه اسباب‌بازی جدیدی فیگی شکست، چی؟ با هم قهر می‌کنند؟

کاپیتان زیرشلواری و نقشه‌های شیطانی پروفسور پی‌پی‌تنبون (کتاب چهارم)
بستن

کاپیتان زیرشلواری و نقشه‌های شیطانی پروفسور پی‌پی‌تنبون (کتاب چهارم)

55,000 تومان

جورج و هارولد دانش‌آموزان کلاس چهارم هستند و عاشق سر‌به‌سر گذاشتن دیگرانند. وقتی که شیطنت‌های آن‌ها معلم علوم‌شان را به ‌آخر خط رساند، مدیر از همه‌جا بی‌خبرشان،‌ آقای کراپ، به سرعت جایگزینی برای او پیدا کرد: پروفسور پی‌پی تنبون، ناگفته پیداست که جورج و هارولد نمی‌توانستند از خیر خندیدن به اسم پروفسور پی‌پی‌تنبون بگذرند! اما پروفسور کاری کرد که بقیه‌ی مردم هم مجبور شوند اسمشان را تغییر دهند؛ تا اسم آن‌ها مثل اسم خود او مسخره باشد …این ماجراها را در این کتاب بخوانید!

کاپیتان زیرشلواری و خشم بانوی کله‌سبز (کتاب پنجم)
بستن

کاپیتان زیرشلواری و خشم بانوی کله‌سبز (کتاب پنجم)

52,000 تومان

جورج و هارولد همیشه در استفاده از خلاقیتشان زیاده‌روی می‌کردند و این کار معلم‌شان، خانم ریبل را تا مرز جنون عصبانی می‌کرد! اما این بار جورجو هارولد کاری فراتر از یک شوخی ساده انجام دادند…آن‌ها یک هیولای واقعی ساختند! بانوی کله‌سبز با کمک کلاه‌گیس شیطانی و آدم‌آهنی‌های غول‌پیکرش نزدیک بود تمام دنیا را تصرف کند و تنها قهرمان زیرشلواری پو ما بود که توانست جلوی او را بگیرد!

فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد
بستن

فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد

30,000 تومان
فرانکلین گاهی فکر می‌کرد که یک حیوان خانگی دارد. او سام، سگ پنبه‌ایش را برای پیاده روی بیرون می‌برد. در خیالش سام با شیطنت این طرف و آن‌طرف می‌دوید. اما همه‌ی این ها خیال بود. فرانکلین یک حیوان خانگی واقعی می‌خواست.
آنی شرلی در گرین گیبلز - 1
بستن

آنی شرلی در گرین گیبلز – ۱

60,000 تومان

آنی شرلی دخترکی کک مکی است که موهای سرخی دارد و در یتیمخانه بزرگ شده است. او باهوش است. قوه ی تخیل بی‌حد و مرزی دارد و با امید و پشتکار و مهربانی‌های ساده‌اش سعی می‌کند زندگی جدیدی را آغاز کند. هر چند برای ورود به این دنیای تازه باید سختی‌های بسیار را پشت سر بگذارد. آینده در نظرش آن‌قدر زیبا و امید بخش است که برای رسیدن به آن، با هر مشکلی کنار می‌آید و با هر شرایطی سازگار می‌شود.

ارباب حلقه ها 2 - دو برج
بستن

ارباب حلقه ها ۲ – دو برج

210,000 تومان

دو برج بخش دوم فرمانروای حلقه‌هاست. زیبایی در این کتاب هست که به سان شمشیر می‌شکافد و همچونفولاد سرد می سوزاند.