نمایش 1–16 از 602 نتیجه

فیلترها
غول بزرگ مهربان
بستن

غول بزرگ مهربان

280,000 تومان

چرا باید رولد دال بخوانیم؟
دنیایی که رولد دال توی داستانهایش ساخته شگفتانگیز و جادویی است و این بزرگترین ویژگی داستانهای اوست. بچههایی که رولد دال میخوانند تشویق میشوند به شجاعت، خودباوری و ماجراجویی.
خواندن کتابهای رولد دال بسیار هیجانانگیز و شادیآور است. اگر دوست دارید بچههایی داشته باشید که این دنیا را خیلی جدی نگیرند، خیالپرداز و خلاق باشند و به نیروی شگفت خودباوری اعتقاد داشته باشند حتما و حتما برایشان کتابهای رولد دال را بخرید.
رمانهای کودک رولد دال مناسب 5 سال به بالاست و رمان های نوجوانش مناسب 10 سال به بالا. 

 

پاندورا و پرنده
بستن

پاندورا و پرنده

119,000 تومان

پاندورا تک و تنها در سرزمین اسقاطی‌ها زندگی می‌کرد. او از چیزهایی که مردم دور می‌ریختند، خانه‌ی قشنگی برای خودش ساخته بود. ولی هیچ‌وقت هیچ‌کس به دیدنش نمی‌آمد. تا اینکه یک روز چیزی از آسمان به زمین افتاد. یک پرنده که بالش شکسته بود. و پاندورا به او کمک کرد تا کم‌کم دوباره پرواز کند...

داستانی زیبا و لطیف از پیوند موجودات و شروع دوباره‌ی زندگی. داستانی پر از مفاهیم ارزشمند که از مهربانی و حمایت و امید و عشق می‌گوید.

کافیه بپرسی!
بستن

کافیه بپرسی!

49,000 تومان

متفاوت باش، شجاع باش، خودت باش.

احمق بانمک 2/ موزه ی گربه ها
بستن

احمق بانمک ۲/ موزه ی گربه ها

125,000 تومان

اینجا هم خیلی می‌خندید و هم خیلی حرص می‌خورید. برادرهای آنژل او را احمق بانمک صدا می‌کنند و او هم هر بار با کمک دروهمسایه و دو دوست عزیزش کلوئه و کوین حسابشان را می‌رسد. ضمناً آنژل عاشق لباس صورتی، آب‌نبات، ماست لیمویی و مَشویو عروسک شیرش است و از دوستی با کوین لذت می‌برد، البته اگر برادرهای وحشی‌اش بگذارند...!

احمق بانمک 3/ بالنی با دو بلیت اضافه
بستن

احمق بانمک ۳/ بالنی با دو بلیت اضافه

130,000 تومان

این‌جا هم خیلی می‌خندید و هم خیلی حرص می‌خورید. برادرهای آنژل او را احمق بانمک صدا می‌کنند و او هم هر بار با کمک دروهمسایه و دو دوست عزیزش، کلوئه و کوین، حسابشان را می‌رسد. در ضمن آنژل عاشق لباس صورتی، آب‌نبات، ماست لیمویی و مَشویو، عروسک شیرش، است و از دوستی با کوین لذت می‌برد، البته اگر برادرهای وحشی‌اش بگذارند!

ماکاموشی (1) چشم زمردین، جواهر گمشده
بستن

ماکاموشی (۱) چشم زمردین، جواهر گمشده

160,000 تومان

همه‌چیز از وقتی شروع شد که خواهرم ته‌آ نقشه‌ای قدیمی و اسرار‌آمیز کشف کرد. نقشه جای گنجِ گمشده‌ای را نشان می‌داد. گنجی که توی یک جزیره‌ی دورافتاده پنهان شده بود. خواهرم توی یک چشم‌به‌هم‌زدن من و پسر‌عمویم تراپولا را انداخت توی سفر گنج‌یابی خودش، سفری که هیچ‌وقت فراموشش نمی‌کنم ...

ماکاموشی (3) پنجه‌ت رو بکش کله‌پنیری!
بستن

ماکاموشی (۳) پنجه‌ت رو بکش کله‌پنیری!

130,000 تومان

یا خداوندگار پنیرها! عجیباً غریباً! همه‌ی موش‌های دوست و آشنا می‌گفتند من را اینجا و آنجا دیده‌اند که فلان کار را می‌کنم. اما خودم یادم نمی‌آمد! نکند داشتم عقلم را از دست می‌دادم؟ یعنی بالاخره پنیر را به آب داده بودم؟ نه! خیلی زود فهمیدم چی به چی است. یک جرونیموی دیگر، درست شکل من، دوره افتاده بود و خودش را جای من زده بود. بدتر از همه «جریده‌ی جوندگان» را از چنگم در آورده بود. باید روزنامه‌ام را از پنجه‌ی حریص آن طمع‌کار در می‌آوردم. ولی آخر چطوری؟

تام گیتس 06 - خوردنی های خیلی ویژه (نه)
بستن

تام گیتس ۰۶ – خوردنی های خیلی ویژه (نه)

190,000 تومان

آقای فولرمن هر ترم دانش آموزان گوناگونی را برای ستاره دادن برمی‌گزیند. اگر سینه آویز دانش آموزان برگزیده را داشته باشی، معلم‌ها وقتی تو را ببینند با مهربانی با تو رفتار می‌کنند. مارکوس سینه آویز را گرفته و حالا پز سینه آویزش را می‌دهد. اِمی هم سینه آویز گرفته اما تام هنوز سینه آویز ندارد و در تلاش است تا سینه آویز را بگیرد.

تام گیتس 01 - دنیای معرکه ی تام گیتس
بستن

تام گیتس ۰۱ – دنیای معرکه ی تام گیتس

220,000 تومان

تام گیتس استاد بهانه‌گیری برای انجام تکلیف شب است.تام می‌خواهد به کنسرت ۳تاباحال برود؛ ولی در پیرامون این تصمیم حوادث خوب و بدی هم برای تام پیش می‌آید مثل اینکه آقای فولرمن بداد تام گیتس می‌رسد و تام هم ۳تاباحال را از نزدیک می‌بیند.

تام گیتس 08 - آره! نه (شاید...)
بستن

تام گیتس ۰۸ – آره! نه (شاید…)

210,000 تومان

تام و پدرش چیزمیزهای خانه‌شان را در حراج بازار می‌فروشند. اما این وسط سنجاق سینه مامان هم به یک خانم سالمند فروخته می‌شود. بی‌خبر از اینکه سنجاق سینه گربه ای چقدر گران‌قیمت است و ریتا هم از این ماجرا خبر ندارد.

تام گیتس 09 - تام گیتس، بهترینِ کلاس (تقریباً)
بستن

تام گیتس ۰۹ – تام گیتس، بهترینِ کلاس (تقریباً)

175,000 تومان

تام تصمیم گرفته بهترین شاگرد کلاس باشد و عضو شورای مدرسه هم بشود. برای رسیدن به اهدافش هم تلاش و کوشش خودش را دارد؛ و البته طبق روال معمول نقاشی هم می‌کشد؛ ولی این بار نقاشی کشیدنش حسابی دردسر آفرین می‌شود و کارش با باستر قلدره گره می‌خورد. تام و درِک خیلی مضطرب هستند و باستر قلدره همه جا دنبالشان هست.ررر

ماکاموشی (2) موش و گربه در خانه‌‌ی اشباح
بستن

ماکاموشی (۲) موش و گربه در خانه‌‌ی اشباح

140,000 تومان

توی یک جنگل تاریک و ترسناک گم‌ شده بودم. موش ترسویی مثل من و همچین جایی؟! مو به تنم سیخ شده بود! این شد که به قلعه‌ای قدیمی نزدیک جنگل پناه بردم. اولش خیال ‌کردم خالی است، ولی بعد فهمیدم تسخیر شده و پُر از گربه است! بگذارید داستان را کامل برایتان بگویم. از آن ماجراهایی است که حسابی قِلقِلکتان می‌دهد باقی‌اش را بدانید.

تام گیتس 10 - مهارت‌های خفن (تقریباً)
بستن

تام گیتس ۱۰ – مهارت‌های خفن (تقریباً)

160,000 تومان

آخر نیمسال تحصیلی است و تام هم خیلی خوشحال است. قرار است تعطیلات را در شهرک ساحلی صنوبرپوش به سر ببرند. اما همه چیز طبق برنامه‌ریزی انجام شده پیش نمی‌رود. سفر هیجان انگیزی برای تام در راه است.

قصه ‌های دوستی 12- جوجه‌ها به مدرسه می‌روند
بستن

قصه ‌های دوستی ۱۲- جوجه‌ها به مدرسه می‌روند

120,000 تومان

این کتاب آرامش بخش از دو جنبه به مخاطب اطمینان خاطر می دهد: اطمینان از پیدا کردن دوست و مقابله با ترس از مدرسه.

ماجراهای یونیکورن و یتی 3 - سنگ دوستی
بستن

ماجراهای یونیکورن و یتی ۳ – سنگ دوستی

120,000 تومان

ونیکورن یتی را دید که توپبازی میکرد. چه خوب هم بازی میکرد! هم با سر میزد و هم روپایی میزد. یونیکورن هم دلش توپبازی میخواست اما وقتی خواست توپ را با سر بزند یادش نبود که شاخ دارد! به نظرت این دو تا تیم فوتبال خوبی میشوند؟

شاید اگر مسابقهی دو بدهند یا اسکیتبازی کنند بهتر باشد! از کجا معلوم؟ شاید هم برای توپبازی یک راه جدید پیدا کنند!