نمایش 1–16 از 50 نتیجه

فیلترها

زنان کوچک رویاهای دور و دراز: هریت تابمن

24,000 تومان

مجموعه‌ی انسان‌های کوچک رویاهای دور و دراز داستان زندگی آدم‌هایی است که محدودیت‌های زندگی را نپذیرفتند و برای رسیدن به رویاهاشان از هیچ تلاشی دریغ نکردند. الگو قرار دادن انسان‌های موفق می‌تواند روش مناسبی برای تشویق و ایجاد انگیزه در کودکان باشد. بخصوص که این کتاب‌ها به شکل داستانی برای کودکان بازنویسی شده و با تصویرهایی بسیار زیبا ترکیب شده‌اند.

پرندگان

59,000 تومان

اگر از روباه ما بپرسین نویسنده‌های مورد علاقه‌اش رو نام ببره بی‌شک‌ یکی از اسم‌هایی که می‌گه جرمانو زولوئه و اگه بگین حالا کدوم تصویرگرها؟ آلبرتین یکی از اوناست. و ترکیب این دو نفر هم که یک ترکیب بی‌نظیره. و تازه همون فریمی که می‌بینید باعث شده روباه قرمز ما دیواره‌های خونه‌اش رو زرد و آبی کنه. همه‌ی اینا رو گفتیم که بگیم این کتاب چقدر برامون ارزش داره. داستان لطیف و جذاب این کتاب که بیشتر از همه با تصویرهای دلنشینش پیش می‌ره خیلی خیلی قشنگه و مناسب بچه‌های ۳ سال به بالاست و حتی به نظر ما بچه‌های دبستانی می‌تونن اونو ورق بزنن و حسابی لذت ببرن. روباه قرمز این کتاب رو خیلی زیاد به شما پیشنهاد می‌کنه و خوشحاله که این کتاب با کیفیت خیلی خوبی چاپ شده.

نگهبانان
بستن

نگهبانان

8,000 تومان

کتابخانه ی عمومی در خیابانی ساکت و دلگیر و در برابر پارک قد برافراشته بود. ساختمان کتابخانه به ساختمانهای پراکنده و نیمه ویرانی که روزگاری دفاتر انجمن شهر را در خود جای می داد، متصل بود. اکنون از این ساختمانها به عنوان انبار استفاده می کردند. به گواهی لوحه ی درهم شکسته ای که از دیوار بیرون زده بود و از مراسم افتتاح آن در سال 1978 سخن می گفت، ساختمان کتابخانه نیز قدیمی ساز بود. بر سطح سیمانی دیوارها چندین شکاف بزرگ دیده می شد؛ شکافهایی که زمانی به رنگ سفید و اکنون از سیاهی چون رگه های خاکستری و کثیفی خودنمایی می کردند.

همه آزاد آفریده شده‌ایم
بستن

همه آزاد آفریده شده‌ایم

33,000 تومان

ما همه حق داریم در آرامش، دوستانمان را ملاقات کنیم و با آن‌ها برای دفاع از حق‌مان همکاری کنیم. هیچکس حق ندارد ما را مجبور کند به گروهی بپیوندیم که دوست نداریم.

سه گانه فونکه - سیاه مرگ
بستن

سه گانه فونکه – سیاه مرگ

350,000 تومان

مو از دنیای مرگ برگشته تا اشتباهش را در جان بخشیدن به حاکم ستمگر مارکله جبران کند. اگر موفق نشود ساد و تباهی دنیای کتاب را فرا می‌گیرد و مگی دختر مو هم به کام مرگ می‌افتد.

سه گانه فونکه - سیاه خون
بستن

سه گانه فونکه – سیاه خون

280,000 تومان

مگی و فرید در جست‌وجوی گردانگشت به دنیای داستان می‌روند. پس از رفتن آن‌ها تبهکاران سر می‌رسند و بقیه‌ی اعضای خانه را گروگان می‌گیرند.

مو مجبور می‌شود خودش، رزا، زاغچه‌ی پیرزن و باستای چاقوکش را به دنیای داستان ببرد.

مرغدانی پرماجرا - مرغکی که می خواست دریا را ببیند
بستن

مرغدانی پرماجرا – مرغکی که می خواست دریا را ببیند

40,000 تومان

خاطره های خوب هر بار که تو ذهن آدم میان بالا لذت بخش می شن. مرغدانی پر ماجرا رو با بچه هاتون بخونین و درباره اش حرف بزنین و بخندین و خاطره های خوب بسازین.

آتش دزد 3 - آتش دزد تسلیم نمی شود
بستن

آتش دزد ۳ – آتش دزد تسلیم نمی شود

230,000 تومان

با دشمنت رو‌به‌رو شو و هرگز نشان نده که ترسیده‌ای! من و مامان در سال ۱۷۸۵ در شهر عدن می‌گشتیم و داروی جادویی‌مان را نمایش می‌دادیم. همه دارو را می‌خریدند و اوضاع رو به راه بود تا این که سر و کله‌ی پرومتئوس پیدا شد. ایزدی یونانی بود که از چنگ عقاب انتقامجو می‌گریخت. فکرش را بکنید وقتی زئوس از آسمان فرود آمد و مرا درگیر جنگ با هفت هیولای هولناک یونانی کرد، چه به روزم آمد.

بخشنده
بستن

بخشنده

170,000 تومان

ما اومدیم تا بگیم اگر نوجوون بالای ۱۲-۱۳ سال دارید و دوست دارید براش کتاب بخرید هرگز این کتاب‌ها رو از دست ندید. این ۴ تا کتاب یک مجموعه است که اولی‌شون بخشنده است و لوییس وری بسیار بسیار جذاب این داستان رو برامون نوشته. داستان درباره‌ی یوناس ۱۲ ساله است که حالا به سنی رسیده که وظیفها‌ی بر دوشش گذاشته شود و وظیفه‌ی نگهداری از خاطرات واقعی زندگی مثل درد و شادی و غم، در شهری که به نظر جامعه‌ای ایده‌آل است و به دور از تمام اینها، به او داده می‌شود. و این تازه اول ماجرا است.

داستان سه جلد بعدی هم به همین جذابی است و قطعاً حتی آدم بزرگ‌ها رو هم جذب می‌کند. روباه قرمز خواندن این چهارگانه‌ی جذاب و قشنگ رو به همه‌ی ۱۲ سال به بالاهای کتاب‌خوان پیشنهاد می‌کند.

سه گانه فونکه - سیاه قلب
بستن

سه گانه فونکه – سیاه قلب

255,000 تومان

مگی» زندگی آرامی را در کنار پدرش سپری می کند. پدر او اما رازی عجیب را در سینه دارد: او صاحب قدرتی جادویی و خارق العاده است.  

خوش حال باش مرغک من
بستن

خوش حال باش مرغک من

35,000 تومان

داستان این کتاب درباره ی سفر پرماجرای یک مرغ است. ماجرا از آنجا آغاز می شود که پیرمردی مهربان و فقیر، مرغی را به عنوان هدیه دریافت می کند. اما او ترجیح می دهد آن را به دوستش که نیازمندتر از خودش است ببخشد. مرغ خوش شانس بین افراد مختلف دست به دست می گردد. اما سفر مرغ چگونه به پایان می رسد، ماجرای جالب و خواندنی داستان این کتاب است.

قورباغه ی چاه نشین
بستن

قورباغه ی چاه نشین

14,000 تومان

قورباغه ای در چاهی زندگی می کرد و فکر می کرد این چاه همه ی دنیاست. یک روز آب چاه خشک شد و قورباغه مجبور شد از چاه بیرون بیاید. ...

توتالیتاریسم
بستن

توتالیتاریسم

220,000 تومان

اثری که ترجمه آن پیش روی شماست، بخش سوم معروف ترین کار خانم آرنت در جامعه شناسی سیاسی به نام خاستگاه های توتالیتاریسم است . عنوان بخش اول یهودستیزی ، بخش دوم امپریالیسم و بخش سوم - که به صورت تک جلدی به انگلیسی منتشر شده بود - توتالیتاریسم است.

زنان کوچک رویاهای دور و نزدیک: سیمون دوبوار

32,000 تومان

مجموعه‌ی انسان‌های کوچک رویاهای دور و دراز داستان زندگی آدم‌هایی است که محدودیت‌های زندگی را نپذیرفتند و برای رسیدن به رویاهاشان از هیچ تلاشی دریغ نکردند. الگو قرار دادن انسان‌های موفق می‌تواند روش مناسبی برای تشویق و ایجاد انگیزه در کودکان باشد. بخصوص که این کتاب‌ها به شکل داستانی برای کودکان بازنویسی شده و با تصویرهایی بسیار زیبا ترکیب شده‌اند.

آتش دزد 1
بستن

آتش دزد ۱

95,000 تومان

پرومتئوس زنجیرهای پاره شده را به کناری پرت کرد و زیرلب گفت : «شاید اصلاً در دنیای دیگری مخفی شدم!»

پرومتئوس ایزدی یونانی بود و  همیشه در حال فرار. جرمش؟ دزدیدن آتش از زئوس و بخشیدن آن به انسان‌ها، مجازاتش؟ پرنده‌ای غولآسا جگرش را بیرون بکشد. ولی نه. در سال ۱۸۵۸ پرومتئوس فرار کرد و به شهر من آمد. اما من کی‌ام؟(چه‌قدر سوال می‌کنی!) من یتیم‌ام. شغلم؟ پولدارها را از شرّ ثروتشان خلاص می‌کنم. من و پرومتئوس خیلی زود با هم دوست شدیم…