نمایش دادن همه 8 نتیجه

فیلترها
بچرخون بچرخون - آشنایی با متضادها
بستن

بچرخون بچرخون – آشنایی با متضادها

75,000 تومان

این کتاب با یک روش بامزه متضاد‌ها را به بچه‌های کوچک یاد می‌دهد. هر صفحه‌ی کتاب یک تصویر چرخان دارد که بچه‌ها می‌توانند مفاهیم و تصویر را با هم جفت کنند. این بازی را می‌شود بارها و بارها چرخاند تا مفاهیم در ذهن بچه‌ها شکل گیرد.

دالی بازی - من می‌گم، تو می‌گی ... متضادها
بستن

دالی بازی – من می‌گم، تو می‌گی … متضادها

65,000 تومان

کودک در این کتاب به کمک اشعار کوتاهی درباره حیوانات مختلف با مفاهیم متضاد مانند بلندی و کوتاهی، سرما و گرما، کوچکی و بزرگی و …آشنا می‌شود.

من می بینم
بستن

من می بینم

38,000 تومان

ممکنه فقط چند سانت از هم فاصله داشته باشیم و در حالی که چشم تو چشم همیم یه چیز ثابت رو برعکس هم ببینیم. ممکنه فقط چند سانت فاصله داشته باشیم اما چیزی که شما اشاره به راست می‌بینید من اشاره به چپ ببینم.
جالب نیست؟
اگه براتون جالبه و دوست دارید بچه‌ها هم این مسئله‌ی جالب رو تجربه کنن ما این کتاب فوق‌العاده رو که ایده‌ی بسیار جذابی داره بهتون پیشنهاد می‌دیم.

بازی های دسته جمعی
بستن

بازی های دسته جمعی

200,000 تومان

این کتاب شامل 5 بازی است که با استفاده از تاس‌ها و مهره‌های نمدی می‌توان هر 5 تا را بازی کرد.

ما اینجا زندگی می‌کنیم - متضادها - متن دو زبانه
بستن

ما اینجا زندگی می‌کنیم – متضادها – متن دو زبانه

35,000 تومان

دنیای اطراف ما پر از چیزهای متفاوت است و همین تفاوت‌هاست که دنیا را زیبا کرده. بعضی حیوان‌ها بزرگ هستند، بعضی‌ها کوچک. بعضی از انسان‌ها جوان هستند، بعضی‌ها پیر.

ماهی سفید کوچولو 11/حالا ماهی سفید کوچولو یک عالمه چیز می داند
بستن

ماهی سفید کوچولو ۱۱/حالا ماهی سفید کوچولو یک عالمه چیز می داند

80,000 تومان

ماهی سفید کوچولو خیلی چیزها بلد است.

او همه‌ی رنگ‌ها را می‌شناسد. می‌تواند از یک تا ده بشمارد. بالا و پایین، جلو و عقب را بلد است. می‌داند هر کدام از باباهای دریایی چه کاری را خوب بلدند و می‌تواند بین احساساتش فرق بگذارد. تو هم همه‌ی این چیزها را بلدی؟
تولد فیل کوچولو
بستن

تولد فیل کوچولو

98,000 تومان

فیل کوچولو از خواب بیدار می‌شود و یک‌عالمه ریسه‌ی رنگی می‌بیند. بعد هم بادکنک‌های سبز و قرمز و آبی و نارنجی که به دسته‌ی صندلی‌اش وصل شده‌اند و اگر بابا کمکش نکند ممکن است او را مثل یک پرنده به آسمان ببرند. اما اینجا چه خبر است؟ قرار است همه با هم بادکنک‌بازی کنند یا اینکه… اصلاً نکند امروز جشن «تولد فیل کوچولو» باشد؟ با شنیدن این خبر خوب، فیل کوچولو همراه مامان‌فیله و بابافیله هوراااای بلندی می‌کشند و این‌جوری است که جشن تولد فیل کوچولو شروع می‌شود. به نظر شما، آن‌ها در روز جشن تولد چه کارهای دیگری انجام می‌دهند؟

دستمال خال خالی

4,300 تومان

دستمال خال خالی“ داستانی است که با معرفی چند تصویر و جاگذاری آنها در متن داستان، کوشیده است تا روایت داستان را با مشارکت هوشمندانه کودکان انجام داده و ذهن آنان را، هم در خواندن داستان و هم در تصویرخوانی تقویت کند.