نمایش دادن همه 10 نتیجه

فیلترها
ماجرای عجیب سگی در شب
بستن

ماجرای عجیب سگی در شب

250,000 تومان

ماجرای عجیب سگی در شب از زبان کریستوفر، نوجوان اوتیسمی، روایت می‌شود. ماجرا از جایی شروع می‌شود که او سعی می‌کند راز قتل سگ همسایه را کشف کند و در راه کشف این راز از رازهای دیگری سر در می‌آورد. نویسنده‌ی کتاب به خوبی از پس نشان دادن حال و هوای یک نوجوان اوتیسمی برآمده و ما را با دنیای این افراد آشنا می‌کند. دیدن دنیا از دریچه‌ی نگاه کریستوفر تجربه‌ی جالبی است و ماجرای جذاب کتاب هم خواننده را به دنبال خود می‌کشد. این کتاب به ۱۵ زبان در همه‌ی جهان ترجمه شده و نویسنده توانسته است با نوشتن این رمان جوایز زیادی را از آن خود کند. کتاب برای ١٣ سال به بالاها مناسب است.

سیم پیچی مخصوص مغز من
بستن

سیم پیچی مخصوص مغز من

25,000 تومان

این کتاب، ماجراى زندگى «سام» است؛ پسرى که با اختلال «اتُیسم» زندگى می‌کند و ش به‌صورت خاصى سیم‌پیچى شده است. پسرى که می‌خواهد شما نیز او را بشناسید و بدانید که دیدنی‌ها و صداهای اطرافش را چگونه درک می‌کند. سام می‌داند که با همسالانش متفاوت است؛ مثلاً جمعیت زیاد و صداهاى بلند او را می‌ترساند، حتى در آغوش گرفته شدن او را ناراحت می‌کند. رفتارهاى متفاوت او، مانند بال‌بال‌زدن یا چرخیدن، به نظر همه غیرعادى می‌آید اما شاید این تنها روش سام براى سازگار شدن با محیط است. برخلاف ظاهرش، تمایلات و سرخوردگی‌هاى او مانند کودکان دیگرست؛ او هم مثل همه‌ى کودکان دوست دارد با همسالانش بازى کند، در جمع دیگران پذیرفته شود و مثل دیگران دوست داشته شود.

روزنامه فروش
بستن

روزنامه فروش

270,000 تومان

« روزنامه‌فروش » داستان زندگی نویسنده کتاب، وینس وارتر، است. پسرک یازده ساله داستان، لکنت زبان دارد اما با وجود این مشکل به کار روزنامه فروشی می‌پردازد و سعی می‌کند بر کم‌توانی‌اش چیره شود.

زمین سیاره ای آبی است
بستن

زمین سیاره ای آبی است

77,000 تومان

نوای دوازده‌ساله مشتاقانه در انتظار پرتاب فضاپیمای چلنجر است؛ قرار است برای اولین بار یک معلم به فضا برود و بچه‌ها در سرتاسر آمریکا این رویداد را در کلاس‌هایشان به‌صورت زنده تماشا خواهند کرد. نوا و خواهر بزرگش، بریجیت، عاشق نجوم و فضا هستند. آن‌ها قرار گذاشتند پرتاب را باهم تماشا کنند. اما بریجیت ناپدید شده و نوا در یک خانه‌ی موقت جدید است. درحالی‌که از نظر خانواده‌های موقت و معلم‌ها نوا به‌شدت دچار اختلال اوتیسم است و نمی‌تواند ارتباط کلامی برقرار کند، بریجیت می‌داند که او چقدر باهوش و خاص است. درحالی‌که موعد پرتاب نزدیک‌تر می‌شود، خانواده‌ی موقت جدیدِ نوا و معلم‌هایش متو‌جه توانایی‌های او می‌شوند و نوا برای اولین بار بدون بریجیت برای خود دوست پیدا می‌کند. اما هر روز، برای پرتاب و لحظه‌ای که بریجیت را ببیند روزشماری می‌کند.

مقررات

28,000 تومان

دیر آمدن به معنی نیامدن نیست!

کلیدهای رفتار با کودک مبتلا به اوتیسم
بستن

کلیدهای رفتار با کودک مبتلا به اوتیسم

35,000 تومان

در این کتاب آمده است که اوتیسم چیست و چگ.نه تشخیص داده می شود. این کتاب حاوی اطلاعاتی برای والدین کودکان مبتلا به اوتیسم می باشد و به آنان کمک می کند تا با مشکل اوتیسم رو به رو شوند و احساسات فرزندشان را درک کنند.

اسم من میناست و عاشق شبم
بستن

اسم من میناست و عاشق شبم

60,000 تومان

« اسم من مینا است و عاشق شبم » داستان دختری نه ساله است که پدرش را در کودکی از دست داده و با مادرش زندگی می کند. او با تک گویی های درونی افکار، احساسات، رویاها و ترس هایش را در دفتر خاطرات خود می نویسد. او شرح مشاهدات و پرسش هایش درباره شگفتی ها وعجایب دنیای اطرافش مطرح می کند. مینا از نظردیگران دختر عجیبی است ولی همیشه مادرش از او حمایت می کند و معتقد است که مینا دختریست با عقاید و رفتارهای خاص خودش و به همین خاطر ترجیح می دهد او را از مدرسه بیرون بیاورد و تحت آموزش مستقیم خود قرار دهد

اقیانوسی در ذهن
بستن

اقیانوسی در ذهن

172,000 تومان

داستان باشکوه دوستی دو پسر به نام‌های جک و ارلی را به تصویر می‌کشد که سفری ماجراجویانه در دوران پس از جنگ جهانی دوم را آغاز می‌کنند.

شگفت زده

80,000 تومان

داستان رز، دختری از اهالی نیوجرزی در سال ۱۹۲۷ که به صورت کاملاً تصویری روایت می شود و داستان بن، پسری از اهالی گانکلینک لیک در سال ۱۹۷۷ که کاملاً به صورت متن به مخاطب ارائه می شود. اما در پایان هر دو داستان با هم تلاقی می کنند و بن و رز درمی یابند که چگونه داستان زندگی هر یک به دیگری ارتباط دارد.