نمایش 1–16 از 364 نتیجه

فیلترها
ته کلاس ردیف آخر صندلی آخر
بستن

ته کلاس ردیف آخر صندلی آخر

175,000 تومان

برادلی چاکرز دروغ می‌گوید، توی مدرسه دعوا راه می‌اندازد و از درس و مشق متنفر است و هیچ دوستی ندارد. تا اینکه یک روز مشاور جدیدی به مدرسه آن‌ها می‌آید.

خورشید خانوم آفتاب کن
بستن

خورشید خانوم آفتاب کن

68,000 تومان

«خورشید خانوم آفتاب کن!» بازگرفته از یک ترانه متل است. این کتاب یک روز شاد از بازی کودکان را در جنگل روایت می‌کند. روزی که با نور آفتاب صبحگاهی در تصویرها همراه است و با نور مهتاب و تاریکی به پایان می‌رسد. کودکان بازی می‌کنند، با هم همراه هستند، جنگل و بیشه و رود و مردمان را می‌بینند، خیال‌هایشان رنگ می‌گیرد و تا شب بازی‌شان ادامه دارد. در این بازآفرینی روایت داستانی کامل است و کتاب از راه زبان کودک امروز را به گذشته پیوند می‌دهد.

نخستین هیجان های من/گورخر کوچولوی حسود
بستن

نخستین هیجان های من/گورخر کوچولوی حسود

45,000 تومان


مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» شش داستان‌ بامزه و جالب است که کودکان را با احساساتشان آشنا می‌کند. کتاب‌های این مجموعه با نام‌های
سوسمار کوچولوی خوش‌حال
آهو کوچولوی ترسو
شیر کوچولوی عصبانی
کرگدن کوچولو خودخواه
پلنگ کوچولوی شیطون
گورخر کوچولوی حسود
کودکان را با شش احساس مختلف آشنا می‌کند.
این کتاب‌ها از مقوای بهداشتیِ با کیفیت و استحکام بالا تهیه شده است و برای گروه سنی صفر تا ۶ سال مناسب است.

استینک 9 - و یک شب خوابیدن کنار کوسه‌ها
بستن

استینک ۹ – و یک شب خوابیدن کنار کوسه‌ها

34,000 تومان

بابا و مامان استینک برنده‌ی یک شب خوابیدن در آکواریوم شده‌اند و حالا معلوم نیست این شب معرکه‌ترین خاطره‌ی استینک می‌ود یا عذاب‌آورترین شکنجه‌اش... استینک عاشق کوسه‌هاست ولی آیا می‌تواند در همان اتاقی بخوابد که کوسه‌ها در آن شنا می‌کنند؟ او دیوانه‌ی چیزهای ترسناک و هیولاست ولی شاید اصلاً لازم نباشد به یک ماهی مرکب خون‌آشام این‌قدر نزدیک شود...

استینک 7 - و راه پیمایی شبانه زامبی‌ها
بستن

استینک ۷ – و راه پیمایی شبانه زامبی‌ها

80,000 تومان

فقط یک هفته مانده تا جلد پنجم کابوس در خیابان زامبی منتشر شود. کتاب که چاپ شود، استینک اولین نفر توی صف است تا زودتر کتاب را بخرد و به راه‌پیمایی شبانه‌ی زامبی‌ها برود. استینک و دوست‌هایش لباس زامبی درست می‌کنند و می‌خواهند رکورد یک میلیون دقیقه مطالعه را به دست بیاورند. اما حرف‌هایی که استینک درباره‌ی زنده بودن زامبی‌ها شنیده حسابی گیجش کرده... نکند یک‌دفعه سروکله‌ی زامبی ها پیدا شود؟

نیما نابغه 4 - خزندگان از درس (مخصوص بچه های نترس!)
بستن

نیما نابغه ۴ – خزندگان از درس (مخصوص بچه های نترس!)

31,000 تومان

شما فکر می‌کنید خزندگان فراری از درس چه کسانی هستند؟

آ مثل آمبر 4 - آمبر و معلم جدید
بستن

آ مثل آمبر ۴ – آمبر و معلم جدید

13,000 تومان

به کلاس دوم خوش آمدید! اولین روز کلاس دوم است و آمبر بروان حسابی هیجان زده شده. اما کمی هم عصبی و نگران است.آیا آمبر می تواند با معلم جدید و عجیب و غریب کلاس دوم کنار بیایید؟

آ مثل آمبر 3 - آمبر و شهربازی
بستن

آ مثل آمبر ۳ – آمبر و شهربازی

13,000 تومان

به شهر بازی خوش آمدید! آمبر بروان فکر می‌کند که امروز یکی از بهترین روزهای زندگی‌اش است و در شهر بازی خیلی به او خوش می‌گذرد. اما انگار هیچ چیز آن جوری که آمبر فکر می‌کند، نمی‌شود. نکند بهترین روز آمبر تبدیل به بدترین روز زندگی‌اش شود؟

جودی دمدمی و دوستان 4_ استینک دمدمی در سوپر تندر
بستن

جودی دمدمی و دوستان ۴_ استینک دمدمی در سوپر تندر

60,000 تومان

استینک توی اخبار می‌شنود که یک شهاب سنگ توی روسیه فرود آمده. او نگران می‌شود که نکند شهاب سنگ دیگری با شهر آنها برخورد کند. به همین دلیل قورباغه و وسایل مورد نیازش را جمع می‌کند به اجبار توی زیرزمین خانه‌شان که همیشه از آن‌جا می ترسیده پناه می‌گیرد...

فرگال از کوره در می‌رود

20,000 تومان

فرگال یک اژدهای دوست‌داشتنی است،‌ اما وقتی کسی به او می‌گوید که چه کاری انجام دهد، عصبانی می‌شود و از کوره در می‌رود.

مدرسه پرماجرا 36 - مجری متقلب
بستن

مدرسه پرماجرا ۳۶ – مجری متقلب

45,000 تومان


وقتی بچهها از مهدکودک میرن به سمت مدرسه، خودشون رو خیلی بزرگتر میبینن و دوست دارن کتابهای جدیتر، با متن بیشتر و تصاویر کمتر بخونن. و خب بزرگترین دغدغهشون هم که مدرسه است. پس جون میده چه براشون بخونید یا بخونن؟ مجموعهی مدرسه پرماجرا. این مجموعه داستان از زبان ای‌.جی. شاگرد بازیگوش و خلاقیه که هرچند هر داستان رو با این جمله شروع میکنه:«اسم من ای‌.جی. است و از مدرسه متنفرم» اما بهترین و هیجانانگیزترین اتفاقات زندگیش تو مدرسه اتفاق میافته. یه مدرسه با یه مدیر باحال که برای شادی شاگردهاش هر کاری میکنه؛ همراه با معلمهای خلاق و عجیب.

جونی بی جونز 7 - هیولای زیر تخت
بستن

جونی بی جونز ۷ – هیولای زیر تخت

25,000 تومان

مامان و بابا می‌گویند هیچ هیولایی در کار نیست. پس جای آب دهن هیولا چه‌جوری روی بالش جونی مانده؟ جونی می‌ترسد بخوابد و هیولا پاهایش را ببیند که از تخت آویزان شده و... وای جونی! نکند هیولا فکر کند انگشت‌های قلنبه‌ی پایت سوسیس‌های خوشمزه‌ای هستند که باید قورتشان بدهد!

جونی بی جونز 2 - میمون کوچولوی بامزه
بستن

جونی بی جونز ۲ – میمون کوچولوی بامزه

13,000 تومان

مامان قرار است یک نی‌نی بیاورد، اما جونی اصلا خوشحال نیست. به نظر او نی‌نی‌ها پیف‌پیفویند و فقط بلدند گریه کنند. اما خبر مهم‌تری در راه است. مامان‌بزرگ می‌گوید نی‌نی تازه، یک میمون کوچولوی بامزه است. ولی جونی! واقعا فکر می‌کنی لازم بود همه‌جا را پر کنی که مامان برایت یک میمون کوچولو به دنیا آورده؟

من بیچاره گربه ام و هیج کاره 2
بستن

من بیچاره گربه ام و هیج کاره ۲

25,000 تومان

هر چه باشد لم دادن یکی از مهم‌ترین سرگرمی‌های گربه‌هاست. دست‌کم برای من که این‌جوری است و برای همین راستی‌راستی تصمیم گرفته‌ام همین حالا از این خانه بروم. بله، می‌دانم خانواده چیز خوبی است. اما باور کنید، بی‌کس‌وکاربودن خیلی بهتر از داشتن خانواده‌ای است که می‌خواهند هرطور شده به سفر بروند و فکر می‌کنند هر بلایی که دلشان خواست می‌توانند سرم بیاورند. خیال کرده‌اند من بیچاره گربه‌ام و هیچ‌کاره!

عاشقانه‌های کلاسیک - ربکا
بستن

عاشقانه‌های کلاسیک – ربکا

365,000 تومان

سرنوشت دختر جوان با زندگی اربابش خانم وان‌هاپر گره خورده است. وان‌هاپر زنی ثروتمند است که اوقاتش به خوشگذرانی و سفر می‌گذرد. روزی وان‌هاپر و ندیمه‌اش به هتلی ییلاقی می‌روند. دختر آنجا با مردی ثروتمند به نام ماکسیم آشنا می‌شود. مدتی بعد این دو ازدواج می‌کنند و به قصر ماکسیم نقل مکان می‎کنند که او پیش از آن با ربکا،‌ همسر اولش (که از دنیا رفته است) در آن زندگی می‌کرده است.


 
مجموعه قصه‌های داگلی، بغلی ترین خرس دنیا: نگران نباش داگلی بغلی
بستن

مجموعه قصه‌های داگلی، بغلی ترین خرس دنیا: نگران نباش داگلی بغلی

55,000 تومان

یک شخصیت بامزه، چند تا داستان جذاب وتصویرهای فوق‌العاده با هم ترکیب که بشوند یک مجموعه‌ی دوست داشتنی می‌سازند. مجموعه‌ی داگلی بغلی درباره‌ی یک خرس بامزه است که عاشق بغل است. توی هر جلد از این کتاب یک اتفاق جدید می‌افتد. یکی از چیزهایی که بچه‌ها خیلی دوست دارند همین مجموعه‌ای بودن کتاب‌هاست. آنها دوست دارند داستان‌های بیشتری درباره‌ی شخصیتی که با آن ارتباط برقرار کرده‌اند بشنوند. تازه یک جلد از این مجموعه‌ی ۷ جلدی هم کتاب کار است و کلی برچسب دارد و همین مجموعه را جذاب‌تر کرده. روباه قرمز این کتاب‌ها را به همه‌ی ۳ تا ۷ ساله‌ها به شدت پیشنهاد می‌کند.