نمایش دادن همه 13 نتیجه

فیلترها

بازی های دسته جمعی

320,000 تومان

این کتاب شامل 5 بازی است که با استفاده از تاس‌ها و مهره‌های نمدی می‌توان هر 5 تا را بازی کرد.

روبیک گلد کاپ ماری gold cup

198,000 تومان
-این روبیک  دارای۲۴ قطعه مستقل میباشد که هر کدام در ۴ جهت قابل چرخش هستند. این نکته باعث می شود
بازی بزرگراه (بزرگ) - 4 نفره
بستن

بازی بزرگراه (بزرگ) – ۴ نفره

370,000 تومان

»بزرگراه« یک بازی مدرن است که به شما اجازه می‌دهد مبانی مهندسی عمران را تجربه کنید.در این بازی به شما فرصت داده می‌شود تا »بزرگراه«  خودتون را بسازید. برای برنده شدن، باید مصالحی که به شما داده می‌شود را مدیریت کرده و پروژه‌ خود را کامل کنید. هنگام ساخت بزرگراه خود باید دقت داشته باشید که قطعات بزرگراه رقیب‌ها را نریزید وگرنه باید با پرداخت مصالح خسارت وارده را جبران کنید.

به امید پیروزی بهترین استراتژیست.

بازی بزرگراه (کوچک) – ۲ نفره

250,000 تومان

»بزرگراه« یک بازی مدرن است که به شما اجازه می‌دهد مبانی مهندسی عمران را تجربه کنید.در این بازی به شما فرصت داده می‌شود تا »بزرگراه«  خودتون را بسازید. برای برنده شدن، باید مصالحی که به شما داده می‌شود را مدیریت کرده و پروژه‌ خود را کامل کنید. هنگام ساخت بزرگراه خود باید دقت داشته باشید که قطعات بزرگراه رقیب‌ها را نریزید وگرنه باید با پرداخت مصالح خسارت وارده را جبران کنید.

به امید پیروزی بهترین استراتژیست.

بازی آزول ۳ – اقامتگاه تابستانی (Azul 3: Summer Pavilion)

490,000 تومان

پادشاه مانوئل اول در اواخر قرن شانزدهم، بزرگترین صنعتگران پرتغال را به خدمت گرفت تا به ساختن بناهای باشکوه بپردازند. شاه پس از اتمام کاخ های Evora و Sintra، به دنبال احداث یک کاخ تابستانی برای احترام به معروف‌ترین اعضای خانواده سلطنتی بود. این ساخت و ساز برای با استعدادترین صنعتگران در نظر گرفته شده بود و چیره‌دستی آن‌ها می‌بایست شایسته‌ی خانواده‌ی سلطنتی می‌بود. متاسفانه، پادشاه مانوئل اول قبل از شروع ساخت و ساز درگذشت

.در آزول: اقامتگاه تابستانی، بازیکنان برای انجام کاری که هرگز آغاز نشده بود به پرتغال بازگشته‌اند. به عنوان یک استاد صنعت‌گر، باید از بهترین مواد برای ساخت کاخ تابستانی استفاده کنید؛ ضمن اینکه با دقت از هدر رفتن منابع خودداری نمایید. فقط بهترین استادان لایق بزرگداشت خانواده سلطنتی پرتغال می‌شوند.

بازی بی درنگ

125,000 تومان
بازی بی درنگ تمامی بازیکنان به طور همزمان بازی را شروع می کنند، بازیکنی که سریع تر بتواند ۷ عدد

شهر و بازی

315,000 تومان

«شهر و بازی» در کنار بازی ، سرگرمی و کسب مهارت های فیزیکی و ذهنی ، به کودکان آموزش های غیرمستقیم اجتماعی میدهد . قطعات علائم راهنمایی و ساختمان ها توجه کودکان را به قوانین اجتماعی جلب میکند . کودکان ابتدا از معنی و کارکرد هر قطعه سوال میکنند و به مرور آنها را در ذهن می سپرند و به عنوان شهروندان آینده شیوه زندگی قانونمند را می آموزند. «شهر و بازی» می تواند ساعت ها کودک را سرگرم خود کند . جنس فومی و انعطف پذیر خیابان ها در شرایط مختلف قابل استفاده است ؛ کودک می تواند روی زمین ، فرش ، چمن ، ساحل شنی ، سنگ و باغچه با آن بازی کند و پس از بازی فوم ها را بشویید . در این بسته ۲۴ قطعه خیابان وجود دارد که کودک با خلاقیت ، شهر دلخواهش را با آنها می سازد و لازم نیست چیدمان از پیش تعیین شده ای را بازسازی کند . شاید ساختن خیابان در نگاه اول بازی ساده ای به نظر بیاید ، اما کوشش ذهنی و جسمی کودک برای جایابی قطعات ، تعداد و تناسب آنها و مسیرو پیچش خیابان برای رسیدن به هدف مد نظرش ، چالش هایی برای او ایجاد میکند که علاوه بر لذت و سرگرمی ، باعث رشد خلاقیت و حل مسئله می شود .

مکعب قصه‌گویی

180,000 تومان

مکعب های قصه گویی یک بازی خلاق برای افزایش دایره ی واژگان و قدرت های کلامی کودک است. این بازی شامل 9 عدد مکعب پلاستیکی به شکل تاس است که روی هر کدام تصاویرمتفاوتی نقش بسته. به روش های مختلفی می توان با آن ها بازی کردن یکی از متداول ترین روش های بازی این است که بازیکن ها تاس می ریزند و سپس با استفاده از ورد جادویی”یکی بود، یکی نبود” شروع به داستان گویی می کنند به طوری که در داستانشان از همه ی 9 تصویری که روی تاس ها نقش بسته استفاده شود.

این بازی برای کودکان بالای 6 سال مناسب است و به خوبی می تواند آن ها را به دنیای خیال انگیز داستان ها وارد کند و باعث افزایش قدرت کلامی و مهارت استفاده از واژگان شود. این بازی علاوه بر ایجاد فرصتی شاد و مفرح برای دورهمی‌های خانوادگی، می‌تواند در کلاس‌های انشاء و همچنین جلسات درمانی اختلالات گفتاری و عاطفی مورد استفاده قرار گیرد.

همسانه روپک
بستن

همسانه روپک

225,000 تومان
این بازی شامل ۱۶ قطعه چوبی است که تصویر ۸ حیوان به‌صورت دوتایی بر روی آن‌ها حک‌شده است. در این

بازی استوژیت

550,000 تومان

به دنیای پُر رمز و رازِ سرزمین رؤیایی استوژیت خوش آمدید! سرزمین نقش و نگارهای سحرآمیز... در این‌جا، کارت‌هایی با تصاویری عمیق، الهام‌بخش و مسحورکننده، به طرز جذاب و شگفت‌انگیزی توانایی تفکر خلاقانه و قدرت شهود شما را می‌آزمایند. برای موفقیت در این بازی باید از استعداد، قدرت تخیل و ذهن‌خوانی، و تجربیات پیشین خود به گونه‌ای متفاوت بهره ببرید...

استوژیت پلاس

90,000 تومان

با افزودن بسته‌ی «استوژیت پلاس» به بازی «استوژیت» می‌توانید ۹۶ کارت جدید را به مجموعه‌ی استوژیت خودتان اضافه نمایید. این کارت‌ها با تصویرسازی‌های جدید و خیال‌انگیز خودشان تجربه‌ی تازه‌ای در بازی ایجاد خواهند کرد.

نیکیماک
بستن

نیکیماک

150,000 تومان

هرج و مرج و ویرانی سیاره حشرات را فرا گرفته و به زودی خلافکاران و قانون‌شکنان اختیار کل سیاره را به دست خواهند گرفت. شما در این بازی کارتی، در نقش یکی از فرماندهان سیاره، می‌باید نیروهای خوب خود را شناسایی کنید و در این راه از قدرت ذهن‌خوانی و حافظه خود برای خنثی کردن نقشه حریفان استفاده کنید.