نمایش دادن همه 4 نتیجه

فیلترها
کارآگاه جرقه 4 - دزد سگ‌های عروسکی
بستن

کارآگاه جرقه ۴ – دزد سگ‌های عروسکی

35,000 تومان

«گروهبان‌سخت‌پسند» جرقّه، «شکر‌پنیر» و «زغال‌ارّه» را به‌عنوان سگ‌ پلیس مخفی می‌فرستد به مراسم رونمایی از قلّاده‌ی دزدگیرِ قِشقِرِق. قرار است سگ‌ها مدل شوند و بروند روی صحنه. ولی جرقّه باید کارِ دیگری کند. قرار است برود توی ساک ورزشی و طعمه‌ی بعدی سگ‌دزد شود تا او را موقع ارتکاب جُرم دستگیر کند.

کارآگاه جرقه 1 - مسابقه‌ی سگ پلیس
بستن

کارآگاه جرقه ۱ – مسابقه‌ی سگ پلیس

21,000 تومان

جرقّه کوچک‌ترین و پشمکی‌ترین سگِ مسابقه است و با سگی وحشی به نام «زغال‌ارّه»‌ شاخ تو شاخ می‌شود. سگی که می‌خواهد هر طور که شده سگ برترِ مسابقه باشد.

کارآگاه جرقه 3 - دزد تاج جواهرنشان
بستن

کارآگاه جرقه ۳ – دزد تاج جواهرنشان

35,000 تومان

انگار گیر‌انداختن این دزد آن‌قدرها هم آسان نیست. این دزد توی سه تا مسابقه‌ی آخرِ نمایشِ پنجه‌آفتاب تاجِ جواهر‌نشان را دزدیده. حالا جرقّه و «شکر‌پنیر» باید در نقش سگ عروسکی در مسابقه شرکت کنند تا بتوانند دزدِ جواهر را موقعِ ارتکاب جرم دستگیر کنند.

کارآگاه جرقه 2 - آموزشگاه پلیس
بستن

کارآگاه جرقه ۲ – آموزشگاه پلیس

40,000 تومان

سگ‌های کارآموز پشتِ سرِ هم آسیب می‌بینند و فرستاده می‌شوند خانه. به نظر گروهبان‌سخت‌پسند این تصادفی نیست. می‌خواهد بداند این خرابکاری‌ها زیرِ سر کیست و اصلاً چرا این کارها را می‌کند. جرقّه و شکر‌پنیر باید معما را حل کنند. اگر نتوانند معما را حل کنند، فارغ‌التحصیل نمی‌شوند و در نتیجه هیچ‌وقت سگِ پلیسِ مخفی نخواهند شد.