نمایش دادن همه 4 نتیجه

فیلترها
داستان های زیر آب - خرچنگ دست و پا چلفتی
بستن

داستان های زیر آب – خرچنگ دست و پا چلفتی

52,000 تومان

چنگالی از چنگال‌های بزرگ و مزاحمش بدش می‌آید و آرزو می‌کند بازوهایی مثل هشت‌پا و عروس‌دریایی یا باله‌هایی مثل لاک‌پشت و ماهی داشته باشد و بتواند با بقیه بازی کند؛ بدون این‌که چیزی را خراب کند. یک روز، وسط بازی، هشت‌پا بین جلبک‌ها گیر می‌افتد. گرع جلبک‌ها تنگ‌تر و تنگ‌تر می‌شود و هیچ‌کس نمی‌تواند کمکش کند. ای وای! چه کمکی از دست چنگالی برمی‌آید؟

داستان های زیر آب - کوسه ی خندان
بستن

داستان های زیر آب – کوسه ی خندان

54,000 تومان

کوسه ی خندان، خندان ترین، خوش تیپ ترین، مهربان ترین، بامزه ترین، گنده ترین، و پردندان ترین، ماهی اقیانوس است. او دوست دارد با بقیه ی ماهی ها بازی کند، ام هر وقت به آن ها لبخند می زند، همه فرار می کنند. یک روز که ماهی ها مشغول بازی اند، ناگهان در تور ماهی گیری گیر می افتند. ای وای! حالا کوسه ی خندان می تواند نجات شان بدهد؟

داستان های زیر آب - ماهی بی قرار
بستن

داستان های زیر آب – ماهی بی قرار

52,000 تومان

تیدلر، آرام و قرار ندارد؛ همیشه وول می زند و پیچ و تاب می خورد. یک روز از خانه بیرون می آید تا بازی کند. همان طور که شنا می کد و غلت می زند، به طرف غار بزرگ  و تاریکی می رود و ناگهان، شترق!همه جا تاریک می شود. ای وای! حالا تیدلر باید چه کار کند؟

داستان های زیر آب - هشت پای گیگیلی
بستن

داستان های زیر آب – هشت پای گیگیلی

52,000 تومان

هشت پای گیگیلی، هشت بازوی چرخان و پیچ وا پیچ دارد و عاشق این است که بقیه را قلقلک بدهد. یک روز صدف دریایی را قلقلک کوچولوموچولویی می دهد، صدف از جا می پرد و مروارید عزیزش گم می شود. ای وای! حالا هشت پای گیگیلی میتواند مروارید را پیدا کند؟