نمایش دادن همه 5 نتیجه

فیلترها

آبی کوچولو و زرد کوچولو

45,000 تومان

آبی کوچولو و زود کوچولو با من دوست هستند. روزی آبی کوچولو  در غیاب پدر ومادرش به دیدن زرد کوچولو می رود. اما زرد کوچولو در خانه نیست. آبی کوچولو همه جا را به دنبال او می گردد. آن ها با دیدن یکدیگر، از خوشحالی همدیگر را در آغوش می گیرند و هر دو به یک زنگ در می آیند، سبز. حالا پدر و مادر آن ها را نمی شناسند!

به آب نزدیک نشو دخترم
بستن

به آب نزدیک نشو دخترم

18,000 تومان

به آب نزدیک نشو دخترم کتابی است در ستایش خیال‌پردازی. دختری با پدر و مادرش به کنار ساحل می‌روند. پدر مادر فقط روی صندلی‌های خودشان نشسته‌اند و غر می‌زنند اما دخترک در خیال خود ماجراهای زیادی تجربه می‌کند. از نکاتی که این کتاب را ارزشمند می‌کند باری است که داستان به دوش تصویر گذاشته، آنقدر که متن بی‌تصویر چیزی کم دارد و کامل نیست… صفحات راست کتاب تصویر واقعیت خشک و خالی است و تصاویر سمت چپ خیال و رویا. اگر این کتاب را ندارید روباه قرمز آن را به همه‌ی شما حتی بزرگترها پیشنهاد می‌دهد.

خانم حنا به گردش می رود

40,000 تومان

خانم حنا روزی تصمیم می‌گیرد برای گردش از خانه خارج شود. او از حیاط، از روی خرمن علف، از جلوی آسیاب، از شکاف دیوار چوبی و از زیر کندو‌های عسل می‌گذرد و به موقع برای شام به خانه باز می‌گردد.اما تصاویر، داستانی دیگر دارند. علاوه بر خانم حنای تُپل و بی‌خیال، با روباهی آشنا می‌شویم که به‌خاطر شکار خانم حنا بلاهای زیادی بر سرش می‌آید. بلاها و اتفاقاتی که به داستان انرژی بسیار و روحیه‌ای طنزگونه می‌بخشد.

داستانهای صلح و دوستی - لانه اردک
بستن

داستانهای صلح و دوستی – لانه اردک

36,000 تومان

فرمانده فرمان حمله داده است اما توپچی نمی‌تواند شلیک کند چون یک اردک در لوله‌ی توپ تخم گذاشته و روی تخم‌هایش خوابیده است.
اینک فرمانده چه می‌کند؟

سفر به سرزمین وحشی ها

25,000 تومان

شاید بتوان گفت که سفر به سرزمین وحشی ها مشهورترین کتاب تصویری قرن بیستم در سراسر دنیای غرب است. سنداک برای نشان دادن روان شناسی پسرک نافرمان در داستان خود از صفحه آرایی کتاب سود می برد؛ هم چنین صفحه آرایی او به منظور نشان دادن بازگشت این کودک از نافرمانی به خانه و محیطی امن است.