نمایش 1–16 از 31 نتیجه

فیلترها
اینترنت شبیه چاله است - کودکان و امنیت در اینترنت
بستن

اینترنت شبیه چاله است – کودکان و امنیت در اینترنت

17,000 تومان

اینترنت جای باحال و شگفت‌انگیزی است و کلی چیز یادمان می‌دهد. اما همین اینترنت، بعضی وقت‌ها شبیه یک چاله‌ی گنده می‌شود. بعضی چاله‌ها از بیرون کم‌عمق به نظر می‌رسند اما در واقع خیلی گودتر از این حرف‌ها هستند. باید مطمئن شویم که بازی کردن توی چاله‌ی اینترنت، خطری برایمان ندارد.

به همراه داشتن کلاه ضروری است!

20,000 تومان

شما صمیمانه دعوت می‌شوید به مهمانی کلاه؛‌ بزرگترین و بهترین مهمانی قرن! اما باید قوانین مهمانی را دقیق رعایت کنید! فقط حواستان حسابی جمع باشد که غافلگیر نشوید ...

تو خاص هستی
بستن

تو خاص هستی

27,000 تومان

کیتی در آینه به خودش نگاه می‌کند و به نظرش پوست ساده و حوصله‌سربری دارد. او خیلی دلش می‌خواهد مثل بقیه‌ی دوستانش یک‌عالمه رنگی‌رنگی باشد. یک‌هو فکری به ذهنش می‌رسد، سراغ مداد و جوهر و رنگ می‌رود و این‌طوری می‌خواهد خودش را هم رنگارنگ و زیبا کند. آیا حالا کیتی به‌نظر خودش زیبا و خاص است؟

جزیره ی پدربزرگ
بستن

جزیره ی پدربزرگ

29,000 تومان

کارن روی عرشه بود. دورتادورش یک عالمه پشت‌بام بود، درست قد یک اقیانوس.
پدربزرگ خیلی بلند گفت: »محکم و استوار باش، مثل این کشتی!«

کارن پدربزرگ را دوست دارد. پدربزرگ هم کارن را دوست دارد و این هیچ‌وقت تغییر نمی‌کند. حتی اگر یک روز پدربزرگ برود آن دور دورها.

جعبه به دوش
بستن

جعبه به دوش

27,000 تومان

وقتی لاک‌پشت کوچولوی داستان ما به دنیا آمد، لاک نداشت. تازه، این شروع یک قصه‌ی پرماجرا بود. پدر و ماد او به جای لاک، یک جعبه برایش انتخاب کردند و گفتند:«ارزش یک لاک‌پشت، خیلی بیشتر از لاک اوست.» اما مگر جعبه جای یک لاک را می‌گرفت؟! آن‌وقت بقیه چه فکر می‌کردند؟!

جعبه خاطرات
بستن

جعبه خاطرات

25,000 تومان

تو همیشه کنار من هستی، هر جایی که بروم. هر بار که دلم برایت تنگ می‌َشود، به تو فکر می‌کنم.

جوجه بغلی
بستن

جوجه بغلی

32,000 تومان

جوجه‌ی قصه‌ی ما بال‌هاش با بقیه فرق داره و نمی‌تونه پرواز کنه اما به یه درد بزرگ دیگه می‌خوره و اونم بغل کردنه. کافیه جوجه بغلی یه بغل بهتون بده تا تمام درد و غماتون رو یادتون بره. علاوه بر داستان بامزه، تصویرای این کتاب هم جذابه و پر از جزئیات و برای همین تو دل بچه‌ها می‌شینه.

چطوری معذرت بخواهیم

29,000 تومان

تو هم ممکن است اشتباه کنی! فرقی نمیکند بزرگ باشی یا ریزهمیزه. وقتی کاری میکنی که دیگران را میرنجاند، بهتر است معذرت بخواهی...ولی آخه چطوری؟! 

 

چه کسی برگ های من را برداشته ؟
بستن

چه کسی برگ های من را برداشته ؟

32,000 تومان

سنجاب کوچولو گیج شده است! تا دیروز یک‌عالمه برگ زیبا روی درختش بود. اما امروز چی؟! اوه‌اوه! یعنی چه اتفاقی افتاده؟! نکند کسی آنها را برداشته!

خشم شبیه سپر است - کودکان و شناخت هیجان‌ها
بستن

خشم شبیه سپر است – کودکان و شناخت هیجان‌ها

25,000 تومان

خشم، احساسی شدید و پرقدرت است. خشم به ما کلی انرژی می‌دهد و وقت‌هایی که مشکلی پیش می‌آید یا چیزی درست کار نمی‌کند، باخبرمان می‌کند. بدنمان با خشمگین شدن، از ما محافظت می‌کند و هوایمان را دارد. خشم یک‌جورهایی شبیه سپر است.

دزدان دریایی به مدرسه نمی‌روند!
بستن

دزدان دریایی به مدرسه نمی‌روند!

32,000 تومان


حالا وقتش رسیده امیلی، دزد دریایی شجاع، برود به مدرسه! ولی او هنوز عاشق مهدکودک است. راستش اصلاً و ابداً نم یتواند از خانم معلمش، چویی، دل بکند. خُب، برای خودش دارودست هی دزدان دریایی راه می‌ا‌ندازد تا بتواند بازهم در مهدکودک بماند. تو هم مثل امیلی فکر م یکنی که دزدان دریایی به مدرسه نم یروند؟!زمین بازی شبیه جنگل است
بستن

زمین بازی شبیه جنگل است

25,000 تومان

زمین بازی یک‌جورهایی شبیه جنگل است. وقتی حیوانات زیادی یک جا دور هم جمع می‌شوند، همه چیز رنگ‌وبویی هیجان‌انگیز و پر‌ماجرا پیدا می‌کند. زمین بازی یادمان می‌دهد که چطور خودمان باشیم و با دیگران کنار بیاییم...

زندگی شبیه باد است - کودکان و مفهوم زندگی
بستن

زندگی شبیه باد است – کودکان و مفهوم زندگی

17,000 تومان

زندگی شبیه باد است. وقتی باد نمی‌وزد، همه چیز آرام می‌گیرد. از چرخیدن و تاب خوردن و اوج گرفتن خبری نیست. اما راستی باد کجا می‌رود؟ زندگی چطور؟ وقتی دیگر توی بدنمان نیست، کجا می‌رود؟

سنجاب ها وارد می شوند ...
بستن

سنجاب ها وارد می شوند …

27,000 تومان

دو سنجاب شکمو به نام‌های «سایریل» و «بروس» باهم سر آخرین میوه‌ی کاج مسابقه می‌دهند. با آن‌ها همراه شوید و مسابقه‌شان را خوب تماشا کنید! داستانی جذاب و خواندنی درباره‌ی دوستی و تقسیم‌کردن.

شبکه نامرئی
بستن

شبکه نامرئی

17,000 تومان

در این کتاب کودکان و بزرگسالان معجزه‌ی عشق و ضربان زندگی را بهتر درک می‌کنند و می‌کوشند با کشف این رشته‌های نامرئی بیشتر هوای آدم‌های دور و برَشان را داشته باشند.

شیر و یک سؤال موشی!
بستن

شیر و یک سؤال موشی!

27,000 تومان

«مهم نیست چقدر بزرگ باشیم، همه‌ی ما می‌توانیم به رؤیاهایمان برسیم فقط باید آنقدر شجاع باشیم که به دنبال آن‌ها برویم.»