نمایش 1–16 از 304 نتیجه

فیلترها
گوردون را ندیدی؟
بستن

گوردون را ندیدی؟

84,000 تومان

گوردون کجاست؟ گوردون را ندیدی؟ اوه! آن‌جاست. گوردون از قایم‌باشک خوشش نمی‌آید برای همین هم خیلی خوب قایم نمی‌شود. می‌دانید چرا؟ چون دوست دارد همیشه دیده شود. گوردون می‌گوید باید دنبال کسی بگردی که دوست دارد قایم شود و تو پیداش کنی. تو دوست داری قایم شوی؟

ماکاموشی (6) چهار موش در اعماق جنگل تله‌موش
بستن

ماکاموشی (۶) چهار موش در اعماق جنگل تله‌موش

18,000 تومان

من هیچ‌وقت موش شجاعی نبوده‌ام. اما یک‌دفعه ترس‌ها سراسرِ زندگی‌ام را گرفتند. برای همین ته‌آ و تراپولا تصمیم گرفتند درمانم کنند. من را کشاندند تا فرودگاه. من از پرواز می‌ترسم! و بعدش هم من را بردند به اعماق جنگل تله‌موش. مجبور شدم سوپ حشره بخورم، از درخت‌هایی به‌بلندی آسمان‌خراش بالا بروم، توی رودخانه‌های وحشی شنا کنم و حتی مار گره بزنم! چطور بُزدل‌موشی مثل من از این چیزها جان سالم به در ببرد؟!

ماکاموشی (14) تعطیلات در هتل ژنده پنده
بستن

ماکاموشی (۱۴) تعطیلات در هتل ژنده پنده

24,000 تومان

بعضی وقت‌ها موش پُرکاری مثل من به تعطیلات نیاز دارد، سفری خوب و آرامش‌بخش. ولی به‌حق پنیرهای ندیده و نخورده! هربار خواستم از شلوغی شهر موش‌ها جدا شوم، یک مصیبت روی سرم هَوار می‌شد! واپنیرا!!!
وقتی هم که مصیبت‌ها تمام شد، همه‌ی جاهای خوب پُر شده بود. دست آخر از هتل ژنده‌پنده‌ای سر درآوردم و هم‌اتاقی‌هایم هم یک مشت موشچه از کار درآمدند! حالا بیا و درستش کن...

مدرسه پرماجرا 36 - مجری متقلب
بستن

مدرسه پرماجرا ۳۶ – مجری متقلب

45,000 تومان


وقتی بچهها از مهدکودک میرن به سمت مدرسه، خودشون رو خیلی بزرگتر میبینن و دوست دارن کتابهای جدیتر، با متن بیشتر و تصاویر کمتر بخونن. و خب بزرگترین دغدغهشون هم که مدرسه است. پس جون میده چه براشون بخونید یا بخونن؟ مجموعهی مدرسه پرماجرا. این مجموعه داستان از زبان ای‌.جی. شاگرد بازیگوش و خلاقیه که هرچند هر داستان رو با این جمله شروع میکنه:«اسم من ای‌.جی. است و از مدرسه متنفرم» اما بهترین و هیجانانگیزترین اتفاقات زندگیش تو مدرسه اتفاق میافته. یه مدرسه با یه مدیر باحال که برای شادی شاگردهاش هر کاری میکنه؛ همراه با معلمهای خلاق و عجیب.

جونی بی جونز 4 - فضولی های یواشکی
بستن

جونی بی جونز ۴ – فضولی های یواشکی

13,000 تومان

جونی توی فضولی کردن و سرک کشیدن تو کار بقیه حرف ندارد. می‌دانید چرا؟ چون پاهایش بلدند یواشکی راه بروند و دماغش هم وقتی نفس می‌کشد اصلا سوت نمی‌زند. اما آن روز وقتی توی فروشگاه یواشکی خانم معلم را نگاه می‌کرد... چی؟ داستان را لو ندهم؟ ولی جونی خانم! یادت باشد که خودت هم هیچ‌وقت نمی‌توانی جلوی زبانت را بگیری...

کارآگاه آگاتا 5 -  حادثه برج ایفل
بستن

کارآگاه آگاتا ۵ – حادثه برج ایفل

120,000 تومان

آگاتا دختری است عاشق نویسندگی و داستان‌های هیجان‌انگیز. او در خانواده‌ای به دنیا آمده که همه‌شان کارآگاه هستند. دَش، پسرعموی آگاتا، دانش‌آموز مدرسه‌ی کارآگاهی است. دَش باید راز معماهای مختلفی را کشف کند تا بتواند در آینده کارآگاه شود. آگاتا همراه پسرعمویش به کشورهای مختلف سفر می‌کنند تا پرده از اسرار بردارند.


سفر به پاریس برای آگاتا و دش باز هم پر از ماجراست، آن‌ها به‌جای مأمور ی.م۶0 درگیر یکی از پیچیده‌ترین و خطرناک‌ترین پرونده‌ها می‌شوند. کارآگاهان جوان باید رد قاتلِ بوریس رنکو، سیاست‌مدار روس، را پیدا کنند. مردی که در رستوران یکی از مشهورترین بناهای دنیا یعنی برج ایفل، مسموم شده و به قتل رسیده است.

کارآگاه آگاتا 4 - دزدی در آبشار نیاگارا
بستن

کارآگاه آگاتا ۴ – دزدی در آبشار نیاگارا

125,000 تومان

آگاتا دختری است که عاشق نویسندگی و داستان‌های هیجان‌انگیز است. او در خانواده‌ای به دنیا آمده که همه‌شان کارآگاه‌اند. دَش، پسرعموی آگاتا، دانش‌آموز مدرسه‌ی کارآگاهی است. دَش باید راز معماهای مختلفی را کشف کند تا بتواند در آینده کارآگاه شود. آگاتا همراه پسرعمویش به کشورهای مختلف سفر می‌کنند تا پرده از اسرار بردارند.

این ‌بار هدف کارآگاهان ما جست‌وجو در جنگل‌های انبوه و پررمزوراز کاناداست؛ آن‌ها به‌دنبال خلاف‌کار سابق، رَتمَسکِ بدنام هستند؛ سارق جواهری که گیرانداختنش کار هر کسی نیست. به نظر می‌آید رتمسک این ‌بار گنجینه‌ی حیرت‌انگیزی را دزدیده و گویا پس از این عملیات سرقت پریده وسط آبشار نیاگارا!

مجموعه‌ی 3 جلدی پسری که دور دنیا را رکاب زد
بستن

مجموعه‌ی ۳ جلدی پسری که دور دنیا را رکاب زد

185,000 تومان

در این مجموعه داستان سه‌جلدی که الستر هامفریز نویسنده، مستندساز و ماجراجوی اهل انگلستان بر اساس ماجراهای واقعی سفر به دور دنیای خودش برای نوجوانان نوشته است، مخاطبان با تام همراه می‏شوند؛ پسری ماجراجو که احساس می‏کند دنیای واقعی باید بزرگ‏تر از دنیای اطراف خودش باشد و تصمیم می‏گیرد با دوچرخه سفر باورنکردنی‏اش را برای کشف این دنیای بزرگ آغاز کند.

مجموعه قصه‌های داگلی، بغلی ترین خرس دنیا: داگلی بغلی به مدرسه کوچولوها می رود
بستن

مجموعه قصه‌های داگلی، بغلی ترین خرس دنیا: داگلی بغلی به مدرسه کوچولوها می رود

125,000 تومان

یک شخصیت بامزه، چند تا داستان جذاب وتصویرهای فوق‌العاده با هم ترکیب که بشوند یک مجموعه‌ی دوست داشتنی می‌سازند. مجموعه‌ی داگلی بغلی درباره‌ی یک خرس بامزه است که عاشق بغل است. توی هر جلد از این کتاب یک اتفاق جدید می‌افتد. یکی از چیزهایی که بچه‌ها خیلی دوست دارند همین مجموعه‌ای بودن کتاب‌هاست. آنها دوست دارند داستان‌های بیشتری درباره‌ی شخصیتی که با آن ارتباط برقرار کرده‌اند بشنوند. تازه یک جلد از این مجموعه‌ی ۷ جلدی هم کتاب کار است و کلی برچسب دارد و همین مجموعه را جذاب‌تر کرده. روباه قرمز این کتاب‌ها را به همه‌ی ۳ تا ۷ ساله‌ها به شدت پیشنهاد می‌کند.

جوجه‌ی جهانگرد 1 - جوجه خان در لندن
بستن

جوجه‌ی جهانگرد ۱ – جوجه خان در لندن

65,000 تومان

جوجه‌خان از بچگی عاشق سفرکردن بود. او دوست داشت همه‌جای دنیا را ببیند. حالا که بزرگ شده رؤیای بچگی‌اش واقعیت پیدا کرده است. با جوجه‌خان همراه شو تا یکی از زیباترین شهرهای دنیا یعنی لندن را نشانت دهد.

جوجه‌ی جهانگرد 3 - جوجه خان در رم
بستن

جوجه‌ی جهانگرد ۳ – جوجه خان در رم

65,000 تومان

جوجه‌خان از بچگی عاشق سفرکردن بود. او دوست داشت همه‌جای دنیا را ببیند. حالا که بزرگ شده رؤیای بچگی‌اش واقعیت پیدا کرده است. با جوجه‌خان همراه شو تا یکی از زیباترین شهرهای دنیا یعنی رُم را نشانت دهد.

جوجه‌ی جهانگرد 2 - جوجه‌ خان در پاریس
بستن

جوجه‌ی جهانگرد ۲ – جوجه‌ خان در پاریس

65,000 تومان

جوجه‌خان از بچگی عاشق سفرکردن بود. او دوست داشت همه‌جای دنیا را ببیند. حالا که بزرگ شده رؤیای بچگی‌اش واقعیت پیدا کرده است. با جوجه‌خان همراه شو تا یکی از زیباترین شهرهای دنیا یعنی پاریس را نشانت دهد.

سرکار هاپو - ارباب شپش‌ها (کتاب پنجم)
بستن

سرکار هاپو – ارباب شپش‌ها (کتاب پنجم)

85,000 تومان

آیا پتی خصلت‌های گربه‌ای بدش را کنار می‌گذارد؟

در زمان سختی .. وقتی همه‌چیز بر علیه اوست .. قهرمانی بی‌طرفدار برمی‌خیزد! تو می تونی تغییر کنی، بابایی!

رمان های کودک رولد دال 7 - ماتیلدا
بستن

رمان های کودک رولد دال ۷ – ماتیلدا

220,000 تومان


چرا باید رولد دال بخوانیم؟
دنیایی که رولد دال توی داستان‌هایش ساخته شگفت‌انگیز و جادویی است و این بزرگترین ویژگی داستان‌های اوست. بچه‌هایی که رولد دال می‌خوانند تشویق می‌شوند به شجاعت، خودباوری و ماجراجویی.
خواندن کتاب‌های رولد دال بسیار هیجان‌انگیز و شادی‌آور است. اگر دوست دارید بچه‌هایی داشته باشید که این دنیا را خیلی جدی نگیرند، خیال‌پرداز و خلاق باشند و به نیروی شگفت خودباوری اعتقاد داشته باشند حتما و حتما برایشان کتاب‌های رولد دال را بخرید.
رمان‌های کودک رولد دال مناسب 5 سال به بالاست

جودی دمدمی 6 - کتاب دور دنیا در هشت روز و نصفی
بستن

جودی دمدمی ۶ – کتاب دور دنیا در هشت روز و نصفی

80,000 تومان

ایمی نیمی دوست جدید جودی،‌او را در انجمن اسم- من- یک – شعر – است عضو می کند. جودی آن‌قدر با ایمی صمیمی می‌شود که نمی‌تواند از او دل بکند. اما لاکی و فرانک هم که حسودی‌شان شده با جودی قهر می‌کنند. آن‌ها قرار بود با هم روی پروژه‌ی «دور دنیا در هشت روز» کار کنند، اما حالا؟… داستان پیچ خورد، نه؟


 
لی لی در انجمن ماجراجویان / سفر به ژاپن
بستن

لی لی در انجمن ماجراجویان / سفر به ژاپن

145,000 تومان

ماجراهای «لی‌لی هاکلبری در انجمن ماجراجویان» اولین مجموعه‌ی داستانی ادامه ( واحد کودک و نوجوان اطراف) است. خوانندگان این مجموعه می‌توانند در سفرهای دور دنیا با لی‌لی همراه شوند. در این کتاب لی‌لی به ژاپن می‌رود و با کوچه پس‌کوچه‌ها، کلمه‌های جدید و خوراکی‌های آنجا آشنا می‌شود.