نمایش 1–16 از 25 نتیجه

فیلترها
آرتمیس فاول و گروگان گیری
بستن

آرتمیس فاول و گروگان گیری

125,000 تومان

آرتمیس فاول دوازده ساله، یک تبهکار نابغه است. اما حتی او هم پیش بینی نمی‌کند که با گروگان گرفتن یک جن، خودش را درگیر چه جنگی می‌کند. چون این جن، سروان هالی شورت از واحد نیروی ویژه‌ی پلیس در سرزمین جن هاست

آنی شرلی در گرین گیبلز - 1
بستن

آنی شرلی در گرین گیبلز – ۱

50,000 تومان

آنی شرلی دخترکی کک مکی است که موهای سرخی دارد و در یتیمخانه بزرگ شده است. او باهوش است. قوه ی تخیل بی‌حد و مرزی دارد و با امید و پشتکار و مهربانی‌های ساده‌اش سعی می‌کند زندگی جدیدی را آغاز کند. هر چند برای ورود به این دنیای تازه باید سختی‌های بسیار را پشت سر بگذارد. آینده در نظرش آن‌قدر زیبا و امید بخش است که برای رسیدن به آن، با هر مشکلی کنار می‌آید و با هر شرایطی سازگار می‌شود.

ارباب حلقه ها 1 - یاران حلقه
بستن

ارباب حلقه ها ۱ – یاران حلقه

243,500 تومان

«سائورن» یکی از شخصیت‌های اصلی داستان ارباب حلقه‌ها است که به ارباب تاریکی شهرت دارد. سائورن با در اختیار داشتن دانشِ ساخت حلقه، حلقه‌هایی را ساخته و با حیله‌گیری، الف‌ها، دورف‌ها و انسان‌ها را فریب می‌دهد تا حلقه‌ها را به‌دست بگیرند. سائورن به شکل مخفیانه، یک حلقه جادویی برای خودش می‌سازد که به‌واسطه این حلقه می‌تواند حلقه‌های دیگر را کنترل کند و موجودات سرزمین میانه را تحت تسلط خویش درآورد.

ارباب حلقه ها 2 - دو برج
بستن

ارباب حلقه ها ۲ – دو برج

210,000 تومان

دو برج بخش دوم فرمانروای حلقه‌هاست. زیبایی در این کتاب هست که به سان شمشیر می‌شکافد و همچونفولاد سرد می سوزاند.

ارباب حلقه ها 3 - بازگشت شاه
بستن

ارباب حلقه ها ۳ – بازگشت شاه

150,000 تومان

بازگشت شاه سومین و آخرین جلد از مجموعه‌ی اراباب حلقه‌ها است که به جنگ حلقه و حوادث پس از آن می‌پردازد. داستان از قلمروی گوندور که به زودی مورد تهاجم سائورون قرار می‌گیرد آغاز می‌شود.

چطوری معذرت بخواهیم

29,000 تومان

تو هم ممکن است اشتباه کنی! فرقی نمیکند بزرگ باشی یا ریزهمیزه. وقتی کاری میکنی که دیگران را میرنجاند، بهتر است معذرت بخواهی...ولی آخه چطوری؟! 

 

داستان‌های فیلی و فیگی 04 - اسباب‌بازی عزیزم!
بستن

داستان‌های فیلی و فیگی ۰۴ – اسباب‌بازی عزیزم!

39,000 تومان

فیلی پیشنهاد می‌دهد اسباب‌بازی جدید فیگی را پرت کنند توی هوا. ولی اگه اسباب‌بازی جدیدی فیگی شکست، چی؟ با هم قهر می‌کنند؟

داستان‌های فیلی و فیگی 19 - چرا صبر کنم؟
بستن

داستان‌های فیلی و فیگی ۱۹ – چرا صبر کنم؟

49,000 تومان

فیلی و فیگی بهترین‌ دوست‌هایی همدیگر هستند. فیگی می‌خواهدفیلی را غافلگیر کند، ولی فیلی باید صبر کند …خیلی صبر کند …خیلی خیلی صبر کند…اصلاً‌ غافلگیرشدن ارزش این‌همه صبرکردن را دارد؟

کاپیتان زیرشلواری و حمله‌ی توالت‌های سخن‌گو (کتاب دوم)
بستن

کاپیتان زیرشلواری و حمله‌ی توالت‌های سخن‌گو (کتاب دوم)

47,000 تومان

کاپیتان زیرشلواری در حقیقت مدیر مدرسه ی جورج و هارولد است که با هیپنوتیزمی جادویی در شرایطی قرار گرفته که تنها با صدای یک بشکن به کاپیتان زیرشلواری تبدیل می شود و کارهای عجیب و غریبی از او سر می زند. این بار جورج و هارولد که ترجیح می دهند از هوششان در کارهای دیگری به جز مدرسه و کلاس درس استفاده کنند یک ایده جذاب برای کثیف کاری به سرشان زده که تنها به سس قرمز و یک توالت فرنگی نیاز دارد! و این بار هم مثل همیشه اتفاقی می افتد که جهان را در معرض خطر قرار می دهد و بچه ها باید کاری بکنند تا همه چیز درست شود.

کاپیتان زیرشلواری و خشم بانوی کله‌سبز (کتاب پنجم)
بستن

کاپیتان زیرشلواری و خشم بانوی کله‌سبز (کتاب پنجم)

36,000 تومان

جورج و هارولد همیشه در استفاده از خلاقیتشان زیاده‌روی می‌کردند و این کار معلم‌شان، خانم ریبل را تا مرز جنون عصبانی می‌کرد! اما این بار جورجو هارولد کاری فراتر از یک شوخی ساده انجام دادند…آن‌ها یک هیولای واقعی ساختند! بانوی کله‌سبز با کمک کلاه‌گیس شیطانی و آدم‌آهنی‌های غول‌پیکرش نزدیک بود تمام دنیا را تصرف کند و تنها قهرمان زیرشلواری پو ما بود که توانست جلوی او را بگیرد!

کاپیتان زیرشلواری و دردسرهای عجیب و غریب ساکنین سرزمین توالت بنفش (کتاب هشتم)
بستن

کاپیتان زیرشلواری و دردسرهای عجیب و غریب ساکنین سرزمین توالت بنفش (کتاب هشتم)

50,000 تومان

ماشین زمان جورج و هارولد که به شکل یک توالت بنفش بود،‌ آن‌ها را به دنیایی دیگر برد. ساکنین سرزمین توالت بنفش (یعنی جورج بدجنس،‌ هارولد بدجنس و کاپیتان بی‌شلواری) ماموریت دارند تا دنیای ما را تصاحب کنند و هیچ‌چیز نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد. آیا جورج و هارولد می‌توانند به تنهایی از پس این ماموریت بربیاییند یا باز هم به کمک کاپیتان زیرشلواری احتیاج پیدا می‌کنند تا دنیا را نجات دهند؟

کاپیتان زیرشلواری و نبرد بزرگ و خفن با روبات زنده‌‌ی آب‌دماغی! - قسمت دوم (کتاب هفتم)
بستن

کاپیتان زیرشلواری و نبرد بزرگ و خفن با روبات زنده‌‌ی آب‌دماغی! – قسمت دوم (کتاب هفتم)

50,000 تومان

جورج و هارولد توانستند هیولای لزج و چندش‌آور را دوباره به ملوین نابغه تبدیل کنند و ترس و وحشت‌شان از آب بینی لزج و چندش‌آور را پشت سر بگذارند. اما آن‌ها از آب دماغ‌های روباتی غافل شده‌بودند! در ماجرایی قهرمانانه که تمام فضا و زمان را در می‌نوردد،‌ این کاپیتان زیرشلواری است که می‌تواند دنیا را از شر این هیولاهای چندش‌آور نجات دهد.