نمایش 1–16 از 45 نتیجه

فیلترها
داستان های فیلی و فیگی 05 - غافلگیربازی!
بستن

داستان های فیلی و فیگی ۰۵ – غافلگیربازی!

79,000 تومان

فیلی و فیگی تصمیم می‌گیرند همدیگر را غافل‌گیر کنند، ولی اصلاً نمی‌دانند چه‌جوری باید این‌کار را بکنند؟

لی‌لی و کانگوروی آبی 1/ خیلی دوستت دارم
بستن

لی‌لی و کانگوروی آبی ۱/ خیلی دوستت دارم

125,000 تومان

ماجراهای لی لی و کانگوروی آبی اش داستان های شیرین و ساده ای است که توی هر خانه ممکن است اتفاق بیفتد.
لی لی یک دوست بسیار عزیز دارد، عروسک کانگوروی آبی اش!
گاهی ممکن است او را گم کند چون به اندازه کافی مراقبش نبوده. گاهی ممکن است او را به مدرسه ببرد و گاهی ممکن است عروسک های دیگری توجهش را جلب کنند.
چیزی که این کتاب ها را جذاب می کند داستان های بسیار ساده و شیرینش هستند و تصاویر جذاب.
مهم این است که هر اتفاقی که بیفتد لی لی و کانگوروی آبی اش از پس حل آن به تنهایی و یا با کمک بزرگترها برمی آیند.
روباه قرمز خواندن این کتاب ها را به همه بچه های بالای دو سال به شدت توصیه می کند.

دفترچه خاطرات جغد 7 - شیرینی پزی درختکده
بستن

دفترچه خاطرات جغد ۷ – شیرینی پزی درختکده

80,000 تومان

توی مدرسه‌ی بالادرختی اِوا و دوست‌هایش می‌خواهند پول جمع کنند. برای چی؟ چون می‌خواهند به جغد کوچولویی که نمی‌تواند پرواز کند، یک صندلی بال‌دار هدیه بدهند. گروه اِوا شیرینی‌پزی باز کرده، گروه سو هم یک آب‌نبات‌فروشی. هر گروه به آب و آتش می‌زند که بیشتر پول جمع کند. آن‌ها فراموش می‌کنند برای چه داشتند پول جمع می‌کردند. تو فکر می‌کنی آن‌ها می‌توانند کنار هم کار کنند؟

بروس خرس عصبانی 4: بلدی بشماری؟
بستن

بروس خرس عصبانی ۴: بلدی بشماری؟

39,000 تومان

خانه‌ی بروس پر شده از میهمان‌های ناخوانده

کمکش کنید همه‌ی آن‌ها را بشمارد.

بروس خرس عصبانی 3: اسباب کشی بزرگ
بستن

بروس خرس عصبانی ۳: اسباب کشی بزرگ

49,000 تومان

بعد از آن ماجرای هتل بروس و مهمان‌های ناخوانده، بروس تصمیم گرفت خانه‌اش را به هیچ‌کس ندهد به جز غازهایش. اما مگر آن سه تا موش ولش می‌کردند؟ بروس هر کار می‌کرد نمی‌رفتند که نمی‌رفتند! به خاطر همین بروس تصمیم گرفت خودش از آن خانه اسباب‌کشی کند! اما طبق معمول هیچ‌چیز طبق نقشه پیش نرفت!

بروس خرس عصبانی ۲: مهمان های ناخوانده

29,000 تومان

بروس را که یادتان هست؟! همان خرسی که شده بود مادر چهار تا جوجه‌غاز و با آن‌ها رفته بود جنوب!

وقتی بروس با غازهایش از سفر برگشت، آن‌قدر خسته و بداخلاق بود که اصلاً دلش نمی‌خواست خانه‌اش را با کسی شریک شود. اما سه تا موش خانه‌ی بروس را تبدیل کرده بودند به هتل و کلی حیوان جورواجور توی خانه‌ی بروس این‌ور و آن‌ور می‌پلکیدند. توی یک اتاق صاریغ‌ها با بالش افتاده بودند به جان هم،‌ توی آشپزخانه روباه داشت خوراک می‌پخت... اوضاعی بود که نگو و نپرس...! بروس هر کار کرد تا آن‌ها را بیرون کند نتوانست و کم‌کم داشت از کوره می‌رفت! یعنی بروس توانست اوضاع خانه‌اش را به حالت اول برگرداند؟!!!

جونی بی جونز 8 - دزد مدرسه
بستن

جونی بی جونز ۸ – دزد مدرسه

23,000 تومان

جونی توی حیاط مدرسه داد می‌زند: «دزد! دزد! یکی دستکش‌های مرا دزدیده!» اما هر چی می‌گردد، نه دزد را پیدا می‌کند و نه دستکش‌ها را... جونی می‌گوید هر کی چیزی پیدا کرد برنده است؛ و هر کی چیزی گم کرد، بازنده! برای همین وقتی یک خودکار شش‌رنگ پیدا می‌کند، جوری قند توی دلش آب می‌شود که انگار خودکار مالِ خودِ خودش است... اما هی، صبرکن، جونی! این‌جوری که نمی‌شود...

این گوزن مال من است
بستن

این گوزن مال من است

90,000 تومان

یعنی می‌شه گوزن حیوون خانگی کسی بشه؟ به هر حال پسر قصه‌ی ما این گوزن رو مال خودش کرده. حالا گیریم که چند نفر دیگه هم همین فکر رو کردن. اگر می‌خواین بفهمین داستان چیه، این قصه رو از الیور جفرزِ عزیز بخونید. قول می‌دیم که پشیمون نشین. این کتاب قشنگ رو نشر مبتکران چاپ کرده و روباه قرمز به شما پیشنهاد می‌کنه. داستان مناسب گروه سنیِ الف و ب است. بخونید و لذت ببرید.

قصه های من و بابام 2 - کتاب شوخی ها و مهربانی ها
بستن

قصه های من و بابام ۲ – کتاب شوخی ها و مهربانی ها

135,000 تومان


چند نفر از شما قصه‌های من و بابام رو می‌شناسین؟
حتماً خیلی‌هاتون. مهترین ویژگی این کتاب اینه که تصویرهای داستانیِ خیلی ساده داره. برای همین بچه‌هایی که هنوز سواد خوندن و نوشتن ندارن هم می‌تونن با این کتاب اول تصویرخوانی رو یاد بگیرن. یعنی به ترتیب و با دیدن دقیق تصویرهای پشت سر هم خودشون از قصه سر دربیارن.

ستاره ای برای همه
بستن

ستاره ای برای همه

99,000 تومان

یک شب ستاره ای از آسمان روی زمین می افتد. خرس مطمئن است که ستاره مال خودش است او راهمی افتد تا ستاره را به دوست هایش نشان بدهد. تا اینکه می فهمد هر چه ستاره بیشتر تحسین شود، زیبا و زیباتر خواهد شد. حالا خرس باید چه کار کند؟

آقای نارنجی خانم نارنجی

55,000 تومان

آقای نارنجی تنها بود. او طرف چپ درخت زندگی می‌کرد. خانم نارنجی هم تنها بود. او طرف راست درخت زندگی می‌کرد. اما یک روز، یک گلابی بزرگ آبدار روی زمین افتاد و باعث دعوای آن‌ها شد…

ماکاموشی کلاسیک - سرود کریسمس
بستن

ماکاموشی کلاسیک – سرود کریسمس

215,000 تومان

اِبِنیزِر اسکُروج پیرموش بداخلاقی ‌است که فقط به‌ فکر کسب‌وکار و پول‌درآوردن خودش است. اسکروج خیال می‌کند کریسمس چیزی نیست جز وقت‌تلف‌کردن. تا اینکه در یک شب کریسمس، سه شبح به سراغش می‌آیند و پیرموش را با خودشان به سفر می‌برند، سفری به گذشته، حال و آینده‌ی اسکروج. شاید با این تجربه پیرموش برای همیشه تغییر کند و معنی واقعی کریسمس را بفهمد.

سه گانه فونکه - سیاه قلب
بستن

سه گانه فونکه – سیاه قلب

255,000 تومان

مگی» زندگی آرامی را در کنار پدرش سپری می کند. پدر او اما رازی عجیب را در سینه دارد: او صاحب قدرتی جادویی و خارق العاده است.  

خوش حال باش مرغک من
بستن

خوش حال باش مرغک من

35,000 تومان

داستان این کتاب درباره ی سفر پرماجرای یک مرغ است. ماجرا از آنجا آغاز می شود که پیرمردی مهربان و فقیر، مرغی را به عنوان هدیه دریافت می کند. اما او ترجیح می دهد آن را به دوستش که نیازمندتر از خودش است ببخشد. مرغ خوش شانس بین افراد مختلف دست به دست می گردد. اما سفر مرغ چگونه به پایان می رسد، ماجرای جالب و خواندنی داستان این کتاب است.

قصه ی بره ی سرخ و شاهزاده ی غمگین
بستن

قصه ی بره ی سرخ و شاهزاده ی غمگین

12,000 تومان

کتاب روایت دختر غمگین پادشاهی است که سال‌ها پیش مادرش را از دست داده است و هر بار که تنها می‌شود گوشه‌ای می‌نشیند و گریه می‌کند. پدر هر کاری به فکرش می‌رسد انجام می‌دهد اما تلاش‌های او نتیجه‌ای ندارند. تا این‌که یک روز چوپانی به همراه یک بره‌ی سرخی، یک دختر، یک مرد و یک زن که دستان‌شان به بره چسبیده و در هوا معلق‌اند، از راه می‌رسند.

کبوتر ساندویچ پیدا می کند
بستن

کبوتر ساندویچ پیدا می کند

55,000 تومان

وقتی کبوتر یک ساندویچ خوشمزه پیدا می‌کند، آن‌قدر خوشحال می‌شود که‌ می‌خواهد تمام آن را یک‌جا ببلعد؛ اما بعد.. یک جوجه اردک ناقلا و گرسنه از راه می‌رسد و کمی از ساندویچ را می‌خواهد. به نظر شما کدام باهوش‌ترند؛ کبوتر یا جوجه اردک؟