نمایش 1–16 از 84 نتیجه

فیلترها
اسکلیگ
بستن

اسکلیگ

60,000 تومان

این کتاب داستان مایکل است و آشنایی‌اش با کسی که فکر می‌کند یک بی‌خانمان مرموز و مریض است، در گاراژ خانه‌ی جدیدشان.

اما آشنایی با اسکلیگ به همین سادگی‌ها نیست و نه تنها زندگی او بلکه زندگی خانواده‌اش را هم تغییر می‌دهد.

مایکل در خانه‌ی جدید با مینا هم آشنا می شود که شخصیت ویژه و فوق‌العاده‌ای دارد.

از ما می‌شنوید این کتاب حتی برای خود شما هم خوب است.

کتاب جایزه‌های بسیاری مثل نیوبری، کارنگی‌ و جایزه‌ی هانس کریستین اندرسن وبرده و اینجا هم برنده‌ی جایزه‌ی ویژه‎ی شورای کتاب کودک شده.

تابستان زاغچه
بستن

تابستان زاغچه

35,000 تومان

لیام پسر نوجوانی است که در یکی از روستاهای انگلستان زندگی می‌کند. انگلستان درگیر جنگ با عراق است.

تعطیلات بارباپاپا
بستن

تعطیلات بارباپاپا

45,000 تومان

بارباها برای تعطیلات به جزیره‌ی خوش‌آب‌و‌هوایی رفته‌اند، اما بچه‌های بارباپاپا باهم دعوا می‌کنند و بعد تصمیم می‌گیرند هر کدام در گوشه‌ای از جزیره خانه‌ای برای خود بسازند تا دیگر پیش هم نخوابند.

جنگی که بالاخره نجاتم داد
بستن

جنگی که بالاخره نجاتم داد

83,000 تومان

آدا و جیمی همچنان سعی می‌کنند با زندگی جدیدشان خود را وفق دهند. این برای جیمی راحت است، اما آدا سخت‌تر با همه‌چیز ارتباط برقرار می‌کند. ولی یک دوست جدید به زندگی‌اش وارد می‌شود که ممکن است به همراه مادرش بتواند وضع را تغییر دهد.

جودی دمدمی 11 - جودی مریخی می‌شود
بستن

جودی دمدمی ۱۱ – جودی مریخی می‌شود

38,000 تومان

وقتش رسیده جودی اخم‌هایش را باز کند و لبخند بزند و با برادر کوچکش،‌استینکی لاستیکی مهربان بشود. اما مگر می‌تواند یک روز کامل خوش‌اخلاق باشد؟ چی؟ یک هفته‌ی کامل؟ البته با بافتنی انگشتی می‌تواند خودش را آرام کند و فکرش را از غرغر و بداخلاقی دور کند؛ ولی بافتنی انگشتی هم سختی‌های خودش را دارد…


 
دردسر های نیکولا کوچولو
بستن

دردسر های نیکولا کوچولو

32,000 تومان

نیکولا کوچولو مجموعهای بود که تو نوجوونی یک عالمه روز خوب برای من رقم زد. چقدر بلند بلند خندیدم با این مجموعه و چقدر از خوندنش لذت بردم.
این مجموعه طنز با تصویرسازیعای جذابش یکی از بهترین کتابهاییه که بچههای ۱۰ سال به بالا تا ۱۱۰ سالهها میتونن بخونن و از خوندنش لذت ببرن
این کتابها رو میشه دوباره و چندباره خوند و خندید
اگه هنوز نیکولا کوچولوها رو نخوندین ما بهتون پیشنهاد میکنیم که همین حالا سفارششون بدین و با جناب نیکولا کوچولو، خانوادهاش و دوستهای بامزهاش توی مدرسه آشنا بشید و داستانهاشون رو دنبال کنید.
حتی میتونم بهتون بگم که این یکی از کارهاییه که قبل از مرگ باید حتما انجام بدید! در این حد لازم!

دفترچه خاطرات جغد 10 - اوا بال قلنبه و نی نی مو
بستن

دفترچه خاطرات جغد ۱۰ – اوا بال قلنبه و نی نی مو

55,000 تومان

اوا خیلی هیجان زده است. چون قرار است از برادر کوچکش نگهداری کند. او و دوستهایش برای او آب نبات حشره، نمایش عروسکی و آوازی برای وقت خوابش آماده کرده‌اند.

دکمه های نقره ای
بستن

دکمه های نقره ای

65,000 تومان

در فاصله‌ی ۱ دقیقه چه اتفاق‌هایی ممکن است بیافتد؟ ساعت ۹:۵۹ صبح، درست وقتی جودی داشت آخرین دکمه‌ی نقره‌ای را روی چکمه‌ی اردکی که نقاشی کرده بود می‌کشید، برادرش اولین قدمش را برداشت. اما می‌خواهید بدانید درست در همان لحظه بیرون، روی بام، توی پیاده‌رو، توی خیابان و یا حتی یک خیابان آن‌طرف‌تر چه خبر بود؟ و یا حتی خیلی جاهای دیگر… شاید برای بچه‌ها هم مثل ما جالب باشد که بدانند توی یک دقیقه چه اتفاق‌هایی ممکن است در دنیای به این بزرگی بیافتد. و آن‌وقت زندگی را حتی برای لحظه‌ای از زاویه‌ی بالاتر ببینند و این جالب‌ترین اتفاقی است که با خواندن این کتاب و تماشای تصاویرش ممکن است برای شما و بچه‌ها بیافتد که البته اتفاق کمی نیست.

فروشی ها 1 - یک عدد مامان به فروش می رسد
بستن

فروشی ها ۱ – یک عدد مامان به فروش می رسد

47,000 تومان

شده تاحالا از دست مامان، بابا یا دوست صمیمی‌تون ناراحت، عصبانی یا خسته بشید؟ انقد خسته که تصمیم بگیرید براشون تو اینترنت آگهی فروش بزنید و بخواید با یه چیز دیگه عوضشون کنید؟ خب، باید بهتون بگم این کاری بود که اسکار کرد. اسکار هشت‌ونیم سالشه و از اینکه مامانش همیشه بهش می‌گه درس بخونه، سبزیجات بخوره یا شب زود بخوابه خسته شده و علاوه بر همه‌ی این‌ها اسکار فکر می‌کنه مامانش به داداش کوچولوی نوزادش بیشتر از اون توجه می‌کنه و این موضوع دیگه حسابی اسکار رو کفری کرده و تصمیم گرفته که با کمک دوست صمیمیش، نورا، یه آگهی فروش برای مامانش تو اینترنت بذاره! این که بعد از گذاشتن اون آگهی چه اتفاقاتی میوفته و چی میشه که اسکار پشیمون می‌شه، انقدر بامزه و خنده‌دار هست که حتماً باید کتاب رو بخونید تا متوجهش بشید.

فروشی ها 3 - یک عدد نخودی به فروش می رسد
بستن

فروشی ها ۳ – یک عدد نخودی به فروش می رسد

47,000 تومان

«اسکار» دیگر تحمل برادر کوچکش را ندارد و برای این احساسش،‌ فهرستی با بیش از ده دلیل نوشته است. بدی قضیه این‌ است که «نورا» برای گذراندن تابستان به نیویورک رفته و بدون او، اسکار نمی‌داند مشکل را چطور حل کند. ولی خوبی‌اش این‌ است که دوستان خوب، هر اتفاقی هم که بیفتد، همیشه کنار آدم هستند. راه‌حل این مشکل هم از طریق ایمیل پیدا می‌شود: اسکار باید نخودی را با برادر یا خواهر دیگری عوض کند. فکر فوق‌العاده‌ای است، مثل همه‌ی فکر‌های نورا؛ ولی … آیا این کار جواب می‌دهد؟‌

قصه های چارلی و لولا 01 - سکسکه‌ام بند نمی‌آید
بستن

قصه های چارلی و لولا ۰۱ – سکسکه‌ام بند نمی‌آید

22,000 تومان
یک روز ناگهان لولا سکسکه‌اش می‌گیرد و دیگر هرچقدر تلاش می‌کند بند نمی‌آید.
قصه های چارلی و لولا 02 - همان یکی بهتر است
بستن

قصه های چارلی و لولا ۰۲ – همان یکی بهتر است

22,000 تومان

لولا و چارلی قرار است به فروشگاه بروند و هرکدام اجازه دارند یک چیز بخرند، اما فهم اینکه یکی یعنی چندتا برای لولا چندان راحت نیست.

قصه های چارلی و لولا 03 - من باید عینک بزنم
بستن

قصه های چارلی و لولا ۰۳ – من باید عینک بزنم

22,000 تومان

لولا باید پیش چشم‌پزشک برود، که این کار را دوست ندارد. اما وقتی می‌بیند دوستش لوتا عینک گرفته، متوجه می‌شود که به‌شدت دلش یک عینک گل‌گلی می‌خواهد.

قصه های چارلی و لولا 04 - من خوابم نمی‌آید
بستن

قصه های چارلی و لولا ۰۴ – من خوابم نمی‌آید

22,000 تومان

بعضی شب‌ها چارلی باید لولا را بخواباند، اما این اصلا کار راحتی نیست چون لولا اصلا خوابش نمی‌آید و حتی وقتی می‌فهمد ببرها به‌جایش شیر قبل از خوابش را می‌خورند و شیر از مسواکش استفاده می‌کند هم تغییری در نظرش ایجاد نمی‌شود.

قصه های چارلی و لولا 05 - دندونک باهوش من
بستن

قصه های چارلی و لولا ۰۵ – دندونک باهوش من

22,000 تومان

چارلی صاحب یک موش خانگی شده و او و لولا خیلی بابت این موجود جدید هیجان‌زده‌اند.

قصه های چارلی و لولا 06 - من این غذا را نمی‌خورم
بستن

قصه های چارلی و لولا ۰۶ – من این غذا را نمی‌خورم

22,000 تومان
بعضی روزها چارلی باید غذای لولا را به او بدهد. اما این خیلی کار سختی است، چون لولا خیلی چیزها را نمی خورد.